Snowpiercer
powrót do forum 2 sezonu

Sezon II

ocenił(a) serial na 7

Wszyscy oglądający chyba byli zgodni, że pierwszy sezon był dość słaby.
Drugi natomiast o niebo lepszy, ale i tak scenarzyści nie wyzbyli się kilku absurdów.
Generalnie sezon trzyma w napięciu, coś się dzieje, kilka nowych fajnych kreacji. Martwi brak Melanie i martwi zakończenie, że już jej nie zobaczymy. Brak Melanie wynagradza na pewno Wilford i jej córka, ale to i tak zbyt mało. Miałem nadzieję, że reżyserzy pokapują się jak słaby jest wątek Laytona jak i sam aktor i zepchną go na dalszy plan, ale na to chyba nie ma co liczyć.

Możemy mieć tylko nadzieję, że Melanie wróci do żywych, bo po zakończeniu mamy wiele niewiadomych z wieloma postaciami, a przecież zarys trzeciego sezonu mamy nakreślony, a bez Melanie, co prawda mając dane, ciężko będzie przejąć spowrotem pociąg.

ocenił(a) serial na 5
Zoloap98

Mam podobne zdanie, 2 sezon niby lepszy ale ta końcówka z brakiem Melanii fatalna. A może ta aktorka po prostu zrezygnowała bo miała dość grania tej żenadzie....
Pisałem już w innym komentarzu, Ona była gdzieś tak do 2x04-05 i potem jeszcze tylko jednym odcinku na tej stacji, i już nic, choćby w scenach typu jakieś wspomnienia itp, nic

ocenił(a) serial na 5
ixxert

I jeszcze taka myśl, tak naprawdę wcale nie można wykluczyć, że skończą na tym 2 sezonie i koniec. Jest niby nawiązanie do kolejnego sezonu ale to tak naprawdę jest otwarte zakończenie.
I 3 sezon jak wcześniej Wilford gonił ich, Oni by teraz gonili Wilforda... i tak w kółko można ileś kolejnych sezonach i niby tam ocieplenie się zbliża, ale to takie pitolenie ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones