Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
2010
8,0 79 tys. ocen
8,0 10 1 79040
6,8 9 krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

Nasz mini prequelik rozpoczęty! ;) Z pewnością nie zastąpi to drugiego sezonu, ale uważam, że lepsze to niż nic i z przyjemnością obejrzę ;)
Jak wasze wrażenia po pierwszym odcinku? ;)
I pytanie - czy ma ktoś jakiekolwiek źródło lub info dotyczące napisów PL?

P.S. Jakby do kogoś jeszcze to info nie dotarło-o drugi sezon zaczynają kręcić już oficjalnie na wiosnę 2011

ocenił(a) serial na 9
Stolarcfc

Napisy najszybciej znajdziesz na GrupieHatak polecam:)!

ocenił(a) serial na 9
Ultar1

Są już także na napisy24 :)
[SPOILER]
Co do odcinka - rewelacja.
Byłem ciekaw czy ten prequel rzeczywiście się uda, czy nie będzie z tego klapy. Sądząc po pierwszym odcinku będzie naprawdę ciekawie ;) Pijedynek Gannicusa na rynku to jak dla mnie chyba najlepsza scena walki jak dotąd. Bardzo fajnie wymyślili okoliczności pojawienia się Crixusa, jestem bardzo ciekaw co tam z nim dalej będzie ;) Już nie mogę doczekać się jego walki u boku Ashura, okoliczności w jakich zginie żona Oneomausa i innych wątków poruszanych w sezonie pierwszym, a także tych nowych, które sądząc po 1 odcinku również będą bardzo ciekawe.
Żal mi trochę tylko, że mimo wszystko nie zobaczymy walki Oneomausa z Teoklesem. Cieszyłem się m.in. własnie na to, kiedy usłyszałem że będzie prequel, a jednak się nie doczekamy.

ocenił(a) serial na 10
Stolarcfc

a gdzie można obejrzeć ten odcinek ?? Jest możliwość obejrzenia go online na jakiejś stronie czy trzeba ściągać ?

ocenił(a) serial na 9
qantum

Ja się posłużyłem torrentem. Ale z tego co widziałem na polskim serwisie o serialu jest też już wersja online