Specjalista od niczego

2015
Specjalista od niczego
7,5 9 170
ocen
7,5 10 9170
6 162
chce zobaczyć
7,8 6
ocen krytyków
{"rate":7.83333,"count":6}
{"type":"film","id":753764,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Master+of+None-2015-753764/tv","text":"W TV"}]}

"Master of None" śledzi losy Deva, 30-letniego aktora z Nowego Jorku, dla którego problemem jest nawet wybór, co zjeść na obiad, nie wspominając o poważnych decyzjach, takich jak plan na życie i karierę. Ten ambitny, zabawny i dynamiczny serial o bardzo osobistym zabarwieniu porusza tak różnorodne tematy, jak trudna sytuacja seniorów, losy imigrantów czy to, jak znaleźć najsmaczniejszy makaron na obiad.

oficjalny opis prod. telewizyjnej

Komik Aziz Ansari, najlepiej znany ze swojej roli w obsypanym nagrodami serialu "Parks and Recreation", jest scenarzystą, reżyserem i zarazem głównym bohaterem nowego oryginalnego serialu komediowego Netflix "Specjalista od niczego". Serial "Specjalista od niczego", luźno oparty na doświadczeniach z życia Aziza, śledzi losy Deva, 30-letniego aktora z Nowego Jorku, dla którego problemem jest nawet wybór, co zjeść na obiad, nie wspominając o poważnych decyzjach, takich jak plan na życie i karierę. Ten ambitny, zabawny i dynamiczny serial o bardzo osobistym zabarwieniu porusza tak różnorodne tematy, jak trudna sytuacja seniorów, losy imigrantów czy to, jak znaleźć najsmaczniejszy makaron na obiad.

platforma vod