Specjalista od niczego
powrót do forum 3 sezonu

Wiele kontynuacji mnie rozczarowało, ale ta wzbiła się na wyżyny guanowatości. Przecież to jest inny serial zupełnie. Dev, ja chciałem wiedzieć co się stanie z Francescą, a nie oglądać ckliwe perypetie łysej pisarki. Idź pan w chuj.

ocenił(a) serial na 8
_krucjata

Zgadzam się. NIech sobie kręcą serial o dwóch czarnoskórych lesbijkach, no problem. Tylko proszę, nie nazywajcie ich wystylizowanych perypetii "Master of none" sezon 3 . To zwyczajne pasozytowanie na czymś co zyskało już uznanie. Wręcz bezczelny skok na fanów dwóch pierwszych sezonów.

ocenił(a) serial na 10
_krucjata

Bardzo dobrze, że Aziz zrobił to co zrobił. Jego historia jaką chciał pokazać od początku się skończyła. To jego dzieło i jego prawo zrobienia z trzecim sezonem na co ma ochotę. Podszedł do tego w taki sposób i ja to przyjmuje i szanuje, a to że pojawił się podczas kolacji z nową partnerką i zrobił nam skrót swojego zjazdu jest tylko potwierdzeniem, że życie jest bardziej skomplikowane niż nam się wydaje. 3 sezon - sztosik

ocenił(a) serial na 9
wincior

No nie wiem, obie strony mają trochę racji. Odpalając nowy sezon nikt nie nastawiał się na oglądanie perypetii przyjaciółki Deva. Z drugiej strony Alicia, jej dziewczyna okazała się być niesamowicie ciekawą postacią, bardzo charyzmatyczną i dała tej historii dużo autentyczności, dla niej warto było poświęcić te 2 godziny z hakiem. Mimo wszystko jest to serial Aziza Ansara i ma prawo robić co chce, o ile robi to dobrze, nie ma się co spinać.

maczeta21

Aziz może robić, co chce i widz też. Ja po obejrzeniu 1 i pół odcinka drugiej serii zachciałem oglądać coś innego.

Sezony 1 i 2 były przyjemne. Sezon 3, przynajmniej na początku, to jakaś siląca się na artyzm bezsmakowa etiuda studencka. Jest jak nieopieczone kanapki z pieczywa tostowego. Ani nie chrupie, ani smaku wyczuć się nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones