PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710594}

Sposób na morderstwo

How to Get Away with Murder
7,9 48 828
ocen
7,9 10 1 48828
7,2 5
ocen krytyków
Sposób na morderstwo
powrót do forum serialu Sposób na morderstwo

Serial został zamówiony na 4 sezon.
http://variety.com/2017/tv/news/greys-anatomy-scandal-how-to-get-away-with-murde r-renewed-tgit-abc-1201984345/

ink1313

Właśnie widziałem post na facebook'u i moja radość nie miała końca :D CZAD :-D

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Świetnie, tylko żeby nadal było dobre. Greysi i Scandal się trzymają, ale to inny koncept.

MsIks

Scandal przestałam oglądać. Popsuło się trochę. Z tych trzech seriali oglądam tylko HTGAWM. Mam nadzieję, że nie pożałuję.

ocenił(a) serial na 7
ink1313

moim zdaniem szkoda, powinno się to skończyć na drugim sezonie.
W trzecim sezonie za dużo "gadania o niczym", a przecież tak dobrze oglądało się Annalise w pierwszym/drugim sezonie walczącą na sali sądowej/uczelni...

lxl

Zobaczymy co przyniesie domknięcie tego sezonu i dopiero będziemy martwić się następnym. Dla mnie nadal trzyma poziom. Tylko odcinki po powrocie trochę spuściły z tonu. Tęsknię za plot twistami.

ocenił(a) serial na 7
ink1313

Serial taki jak ten nie może być tasiemcowatą telenowelą ciągnącą się latami, bez końca. Trzeci sezon powinien być finałem. I tak już za bardzo tę historię przeciągają. Robienie czwartego sezonu i następnych to prosta droga do stopniowego obniżania poziomu. Innej możliwości, przy tej formule, nie ma. Idzie to naprzeciw oczekiwaniom mało wymagających gospodyń domowych, lubiących tasiemce bez zakończenia, ale ostatecznie zabije to spójność i wartość tak opowiadanej historii. Szkoda, bo How to get away with murder, to jeden z inteligentniejszych seriali "młodzieżowych", bardzo dobrze zmontowany, z dobrze dobranymi i prowadzonymi aktorami i z rewelacyjną rolą główną, odgrywaną przez aktorkę z walijskim nazwiskiem.

per333

Zgadzam się. Pierwszy sezon był najlepszy. Niestety kolejne 2 i 3 to ciągłe obniżanie poziomu, dlatego moja ocena spadła z 8 do 6. Im dalej tym wszystko bardziej przewidywalne. Moim zdaniem powinni byli 2 i 3 sezon zmieścił by się po skróceniu w jednym sezonie i może poziom tak drastycznie by nie spadał. Zaczynam nawet ziewać oglądając kolejne odcinki 3-go sezonu i zastanawiam się czy dotrwam do ostatniego odcinka...

renifr

Póki będzie oglądalność to najprawdopodobniej będą to ciągnąć. Cieszyłabym się, ale po tym co zrobili w sezonie trzecim moja wiara w scenarzystów i Pete'a osłabła. Jednak oglądać dalej będę.

ocenił(a) serial na 8
renifr

Zgadzam się. Wczoraj zakończyłam 3 sezon i ten serial powinien był być 1-sezonowy. Może z nieco innym zakończeniem. 3 sezon najsłabszy, choć 2 ostatnie odcinki nieco poprawiły ciężkostrawny środek. Serial po prostu zrobił się ciężki, brakowało mi tych ciekawych spraw z pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
ink1313

będzie kolejny trup?

ocenił(a) serial na 9
kala996

Albo dwa.

użytkownik usunięty
ink1313

nie dziwne :) trzeci sezon to ponoć majstersztyk. Końcówka drugiego sezonu miażdży właśnie kończę :) i obejrzę 3 :)

Pozory trochę mylą ;) Nie będę Ci nic mówić, ale nie oczekuj aż za wiele od sezonu 3 żeby się niepotrzebnie nie rozczarować ;)

użytkownik usunięty
balapipa22

po wielu opiniach i zaufanego użytkownika z gustem wiem że jednak nie mylą. Więc jak się rozczarowałeś trudno, ja raczej rzadko się rozczarowuję...

ocenił(a) serial na 10

Gdzie znaleźć 3 sezon? Wlasnie skonczylam drugi na Netflixie a 3 nie ma. Ktos wie czemu? Na oryginalnej platformie nie ma?!

bachenek

Pojawia się później na Netflixie w Europie. Spróbuj na resetonie:
http://reseton.net/video/91b99a/sposb-na-morderstwo-s03e01-pl

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Wiadome już na kiedy mniej więcej planowana jest premiera 4 sezonu?

Madlen3

Pewnie jak zwykle, połowa września ;)

Madlen3

Wiadomo kiedy będzie premiera 4 sezonu na Netflixie?

ocenił(a) serial na 9
ink1313

Moim zdaniem serial miał przed sobą wiele do zaoferowania .1 sezon Majstersztyk. 2 dobry ,a w 3 chcieli nas nacieszyć nieprzewidywalnością w całej zaplątanej histori . I pod wzgledem zaskoczenia 3 sezon stał na równi z 1 , ale jego zaplątana realizacja była średnia. I po śmierci Wesa ciężko będzie utrzymać serial jak tak dramatycznie spadła oglądalność .zZbyt szybko sie z tym zapedzili. Annalise w 3 i 4 sezonie nie prowadziła zadnej ciekawej sprawy która trwała by w tle zaistniałych wydarzen i z kryminału zrobili dramat.Fajna rzeczą był by powrót Wes-a np w 6 sezonie gdyby juz mocno serial upadal finansowo ,marketingowo bo byłby niespodziewany zwrot akcji i wybronienie Wesa z zarzutów które mu postawiono po "śmierci".Wtracenie sie do zycia Franka i Laurel.Lecz ciezko byłoby to wytłumaczyć ponieważ widzielismy Ciało. Ale jest 2 minuty niewyjaśnione po wybiegnięciu Connora z mieszkania Analise, rozmowa z Nate-m "Trzymajmy sie planu" Dominic duszący Wesa,ale niewiemy czy go udusił i jak sie znalazl w piwnicy" Rozmowa z Nieznajomym "Christophe" Poza tym mógł go tylko uspać ,popaść w śmierć kliniczna po zastrzyku , zostal ulozony tak daleko od wybuchu aby być tylko poparzonym i uśpiony zeby nic nie czul. Poniewaz chcial ratowac Laurer i Annalise. Prokuratura naciskala na sprawe Annalise.Dostał telefon od Ojca Laurer jak wyszedl od Franka z samochodu i w drodze do Kancelari ktora nie byla pokazana. Zeby ratowac Laurel i Annalise bo prokuratura ma dowody . Nie zgodzil sie i odmowil . W Kancelarii chciał odzwonnic i zgodzic sie na propozycje ale plan ruszył bez jego wiedzy bo nie zdazyl.A słowa Ojca po telefonie do Dominica "Nie zyje?" mozna Wytlumaczyc tak ze gdy zostal duszony zrozumial o co chodzi i wypowiedział słowa Zgadzam się. Bo Dominic jednoznacznie nie potwierdzil Ojcu Laurer ze go zabil tylko "Byly problemy ale wszystko jest załatwione". Tajemnicze znikniecie ciala + Dluga rekonwalescencja po poparzeniach dlatego dopiero teraz.A po sekcji zniknal odrazu jak Nate wyszedl po sprawdzeniu wyników .+ Przekupiona Pani Patolog .Ale to jest ostatecznosc gdyby serial juz naprawdę upadal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones