Sposób na morderstwo (2014-2020)
Sposób na morderstwo: Sezon 6 Sposób na morderstwo Sezon 6, Odcinek 15
Odcinek Sposób na morderstwo (2014-2020)

Zostań

Stay 43m
8,9 325
ocen
8,9 10 1 325
Sposób na morderstwo
powrót do forum s6e15

Cudo

ocenił(a) serial na 10

Widziałem bardzo dużo świetnych finałów, ale ostatni odcinek 6 sezonu wchodzi zdecydowanie do mojego top3 najmocniejszych zakończeń. Warto było czekać.

ocenił(a) serial na 10
yaan

Jestem tego samego zdania! Nadal nie mogę się pozbierać

yaan

W pelni sie zgadzam! Serial swietny,. Co prawda , mial maly spadek w okolicach 5 sezonu., ale dla finalu serialu warto sie przemeczyc :))
Ps; Ciekawi mnie jakie sa 2 pozostale tytuly w twoim top3? Szukam wlasnie czegos nowego i moze sie zainspiruje? :)

ocenił(a) serial na 10
Czarny110

Australijski Rake - w ogóle to jest mój ulubiony serial (choć tutaj troche pod innym względem to zakończenie jest świetne) i Hannibal(dużo osób za trzecim sezonem nie przepada, to mi się bardzo podobał), a zakończenie jest przepotężne.

ocenił(a) serial na 10
yaan

Właśnie szukałam jakichkolwiek najnowszych komentarzy. Ja jestem zawiedziona. Co Wy myślicie o ostatnim odcinku?

violetprincess

Też jestem zawiedziona..

violetprincess

a ja już nic nie ogarniam (co prawda oglądałam jednym okiem część ostatniego sezonu i już mi się w końcu wszystko porąbało) - ten gość na końcu to w końcu czyje to dziecko?

malina83a

to syn Wesa Gibbinsa

lukasz_berezowski

dobra, czyli jednak dobrze ogarnęłam ;) dzięki ;)

ocenił(a) serial na 10
violetprincess

Mi osobiscie nie spodobała się charakteryzacja w wersji starszej na koniec odcinka, a tak to cały sezon spoko.

violetprincess

Kiedy z mężem zobaczyliśmy charakteryzację postaci w ostatnim odcinku i Wessa, który okazał się synem Lorel wybuchlismy śmiechem.. Cały serial oszałamiający, ale ostatni odcinek w mojej opinii katastrofa

Katarzyna_Drozdowska

O kurde, a ja myslalam ze to Wes hahah, ze dogadał się z FBI i mu ogarnęli upozorowanie smierci. A to jednak syn, no charakteryzacja niczym twoja twarz brzmi znajomo........

ocenił(a) serial na 9
violetprincess

ja tez jestem BARDZO zawiedziony :< cały serial oceniam na mocne 9, ale ostatni odcinek wyglądał jak ktoś powiedział reżyserowi z dnia na dzień, że musi w jednym odcinku pozamykać wszystkie wątki + totalnie nie wyjaśniona smierć Hanny

yaan

Naprawde świetne i mega smutne zakonczenie. Ryczałam ;(
Serial od 1 do 6 sezonu opracowany swietnie. wszystko sie ze sobą połączyło.

yaan

Ciekawe czy Annaliese spędziła resztę życia z Eve? Czy do końca była całkiem samotna

ocenił(a) serial na 6
Amanda_Young

Raczej zostało zasugerowane, że spędziła życie z Teagan. Eve miała już wcześniej nową miłość i dziecko, nie było powodu żeby miała wrócić do Analisse.

Sol89

Czemu podejrzenie ze z Teagan? Właśnie się nad tym zastanawiałam :D

ocenił(a) serial na 6
Prusi93

Była scena jak tańczą razem na jakiejś imprezie, i chyba jedno ze zdjęć na tablicy było ich wspólne.

ocenił(a) serial na 6
Prusi93

Tańczyły razem oraz jest scena w której widoczne są dwie dłonie. Właścicielki dłoni "idą przez życie" i w końcu zostaje jedna - Annaliese. Tegan nie było na pogrzebie, więc pasuje: umarła pierwsza.

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Tak to prawda, było pokazane jak się dobrze bawią z Tegan, czyli chyba zostały parą

ocenił(a) serial na 8
Amanda_Young

Wydaje mi się, iż scena z trzymającymi się rękoma sugeruje, iż Annalise miała wiele związków z partnerami obu płci i wielu ras. To by pasowało do całej filozofii życia Annalise - walki o równouprawnienie.

ocenił(a) serial na 8
yaan

Zgadzam się finał pięknie zamknął całą historie i miło widzieć, że analise znalazła spokój ale mam parę zastrzeżeń albo pytań (jak kto odbierze)
1. Po jakiego diabła frank zabił gubernator na oczach wszystkic? Rozumiem że byl w szoku dowiedziawszy sie, że jest owocem kazirodczego związku ale dla mnie to sensu nie ma. Można było ją zabić później, po cichu bez świadków. Nawet jak zrobił to w amoku to czemu ona? Bo gdyby nie ona nie dowiedziałby się wszystkiego bo nikt by nie ryl w przeszłości sama?
2. Oskarżanie FBI w kwestii morderstw ze wszystkich sezonów. Wrobienie analisse jakio polityczne podejście rozumiem ale czemu do więzienia poszedł tylko mąż Owena, a loren nie? Przecież mówiła sama ze jak nie będzie kłamać to odbiorą jej Christophera. Michelle też łatwo dostała pracę sedzi z taką kartoteka. Pewnie za sprawą tatusia ( nagle pojawiającego się i kochającego).
3. Śmierć Ashera. Przeszła bez echa. Ogólnie była bezsensowna.. jakby go pozostawili przy życiu bardziej by zaszkodził analisse z punktu widzenia pani gubernator. Szkoda tej postaci ale rozumiem logikę twórców każdy kto kiedykolwiek zabił prędzej czy później też ginie. No poza Natem.
4. Postać Bonie: najbardziej dramatyczna historia a zarazem najsilniejsza kobieta. Największą ofiarę poniosła ona. Przede wszystkim zabójstwo swojej miłości od tak (zdjęcie nie było wystarczającym dowodem mogli go uwięzić i sprawdzić). Poza tym jej syn przeżył u tych sąsiadów siostry czy ona faktycznie go pogrzebała żywcem?? Pytam bo nie chciała go poznać a jednak pragnęła rodziny. ( Tak wynika patrzeć na jej chora relacje z analisse)
Serial oceniam na 8. Mi najbardziej żal było i tak Wesa. Mimo że widać jego szczęśliwego syna w finale , on sam zasłużył na życie i szczęście.

Arlinka90

*https://screenrant.com/htgawm-why-alfred-enoch-wes-season-3 -killed/ 
*https://www.looper.com/225588/the-real-reason-alfred-enoch- left-how-to-get-away-with-murder/ 

 *https://www.romper.com/entertainment/why-is-alfred-enoch-le a ving-how-to-get-away-with-murder-wes-time-is-almost-up-23441        *Najwyraźniej los Wesa był przesądzony.  Jego historia nie miała szans na szczęśliwe zakończenie.  Co innego można wywnioskować z tych artykułów? Bardzo się cieszę, że  Alfred Enoch wrócił jako Christopher Castillo.  Scena z nim, Laurel, Connorem, Oliverem na pogrzebie Annalise wzruszająca i jak najbardziej potrzebna.     * Osobiście szkoda mi Franka i Bonnie.  Ale brałem pod uwagę to, że każdy kto popełnił jakąś zbrodnię, lub stał za nią(Birkhead), prędzej czy później poniesie za to karę. Tak jak wspomniałaś Nate był wyjątkiem.   *Smutne zakończenie dla kilku postaci, ale byłoby  to zbyt  cukierkowe i naciągane, żeby nasi bohaterowie żyli długo i szczęśliwie, nie ponosząc żadnych konsekwencji za swoje czyny.   Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones