Sposób na morderstwo
powrót do forum 2 sezonu

Interesujący motyw przewodni, ciekawe sprawy, soczyście rozbudowane wątki bohaterów.

Przy pierwszym sezonie niektóre odcinki się dłużyły, teraz czekam z niecierpliwością na kolejne czwartki. Naprawdę dobry serial, polecam.

ocenił(a) serial na 9
chatiflatt

Moim zdaniem, sezon 2 jest o wiele lepszy od 1:) Odcinki ciekawie się zaczynają i kończą; każdy odcinek jet wciągający i lekko tajemniczy:)

chatiflatt

Oglądaliście nowy odcinek? Co myślicie o Annalise, mówiącą na temat Westa "It's him"? O co chodzi? Jest jego rodziną? MATKĄ? Nie wiem co myśleć:P

ocenił(a) serial na 9
elfka77

może być... też od razu pomyślałem, że może jest jej synem.
Co do serialu... już mam nadzieję, że będzie trzeci sezon. ;)

dydzik

Ja teeż. Musi być! :)

elfka77

Mnie zastanawia, dlaczego ta druga prawniczka powiedziała jej wtedy, że jest dobrym człowiekiem. Z późniejszego odcinka wynika, że raczej Annalise przyczyniła się do śmierci matki Wesa, dlaczego więc miałaby być przez to dobrym człowiekiem?

akima_

Może dowiemy się czegoś o matce Wesa, może "to zła kobieta była" :x

ocenił(a) serial na 7
chatiflatt

Przede wszystkim jest to serial jednego aktora, a ściślej aktorki. To co tu robi aktorka z walijskim nazwiskiem sprawia, że cała reszta obsady jest w cieniu. Bez niej, mimo innych pozytywów, ten serial nie miałby nawet połowy swojej wartości.

ocenił(a) serial na 10
chatiflatt

Jeszcze nie zacząłem 2 sezonu, ale to miód na moje uszy, bo serial jest fenomenalny... o Davis już nie wspomnę, bo gdyby to był film, to Oscara zabrałaby każdemu.

ocenił(a) serial na 9
chatiflatt

Ja nadrobiłam cały drugi sezon w jedną noc. Totalnie wbił mnie w fotel i już się nie mogę doczekać kolejnego odcinka!

Iluvia

mogę prosić jakies namiary utknęłam na 9 odcinku sezon 2 i nie moge znalezc reszty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones