Sposób na morderstwo
powrót do forum 6 sezonu

Czy ktoś wie cokolwiek na temat szóstego sezonu? Czy w ogólejest planowany i na kiedy? Lub kontunuacja sezonu 5,może to jakaś przerwa. Proszę o pomoc, nic nie mogę znaleźć w internecie :)

ocenił(a) serial na 10
CherryVanilla

9 odcinek 5 sezonu będzie 17 stycznia, co do kontynuacji - chyba jeszcze nie ma info

Micasyn

Dziękuję bardzo!!! Wesołych świąt

CherryVanilla

Jako, że może ktoś będzie szukał info - 5 sezon doczekał się kontynuacji do odcinków w liczbie piętnastu, jak w innych sezonach. Jestem po ostatnim i mogę szczerze powiedzieć, że pojawi się jeszcze sezon szósty, na który trzeba czekać - w piątym sezonie naprawdę dużo się dzieje... i wiele akcji nam twórcy pozostawili. Nie wiem, jak wytrzymam do premiery...

gabciakk

Nic to tym nie wiem. Zważywszy, że sezon piąty zakończył się cliffhangerem, sezon szósty powinien nastąpić, ale tak naprawdę wszystko jest możliwe. Widownia serialu zmalała, a takie rzeczy dla stacji się liczą.

ocenił(a) serial na 10
ink1313

Właśnie jestem po ostatnim odcinku.... ten serial rozwala mi system... Mam nadzieje ze jednak bedzie 6ty sezon...!!

bachenek

Niedawno potwierdzono, że będzie szósty sezon.

ocenił(a) serial na 8
ink1313

Sezon 5-ty mocny! Czekamy na 6-ty !!!

ocenił(a) serial na 10
CherryVanilla

Szósty sezon będzie finałowy

ocenił(a) serial na 9
lukasz16

Na jakiej platformie macie 5 sezon? Na Netflix dostepne sa 4.

ocenił(a) serial na 9
eMKa_35

Filiser ☺

ocenił(a) serial na 9
eMKa_35

podbijam pytanie-gdzie można obejrzeć 5 sezon ? Na Netflixie są tylko 4 ........

serbinek26

Jakoś na początku października na netflixie pojawi się 5 sezon

andrzejduda2222

A dokładniej to 3 października w czwartek

ocenił(a) serial na 9
andrzejduda2222

dzięki -nic na ich głównej stronie nie widziałem stąd pytanie bo kończę 4 sezon:)

serbinek26

Co miesiąc na polskim oficjalnym kanale na youtube netflixa pojawia się filmik z zapowiedzią wszystkich nowych produkcji (seriali i nowych sezonów) na przyszły miesiąc. Warto śledzić i wiedzieć co będzie nowego :)

https://youtu.be/SR-usQWhOAY

ocenił(a) serial na 9
andrzejduda2222

tak tak- w grupie Netflix na Facebooku też podają daty premier itd-przeoczyłem bo dość póżno po premierze wrzucają ten sezon

ocenił(a) serial na 9
serbinek26

obejrzałem piąty ale szukam ostatniego sezonu-wyszedł już gdzieś?

ocenił(a) serial na 7
serbinek26

jest już na zalukaju :)

ocenił(a) serial na 8
serbinek26

all tube

ocenił(a) serial na 9
Rajwant

też macie tylko 9 odcinków? bo chyba miało być 15?

ocenił(a) serial na 8
serbinek26

15. Ale spójrz na FW na daty kiedy mają wyjść.                           Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Rajwant

przez kilka dni komentarza nie mogłem zatwierdzić... sprawdzałem i 10 odcinek miał byc 2 kwietnia a potem co tydzień kolejne...

ocenił(a) serial na 8
serbinek26

A sprawdzałeś? Już są 4 następne.

ocenił(a) serial na 9
Rajwant

na Netfixie do 5 sezonu, tam gdzie oglądałem ( 3filmy com -tylko 9 odcinków

ocenił(a) serial na 8
serbinek26

10,11,12,13 są (pierwsze 3 już przetłumaczone), Powyżej napisałam gdzie ogladam.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Rajwant

Dzięki- po wyskoczeniu 50 okienek z reklamami jakoś odpaliłem 10 odcinek :) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
serbinek26

Do usług :)
Z tymi reklamami to rozumiem Cię doskonale.
Zależy też na czym otwierasz, na niektórych linkach okienka wyskakują tylko 3 razy, za 4 się włącza odcinek.
Miłego oglądania, serial trzyma poziom, ciekawa jestem zakończenia.

CherryVanilla

Sezon 6 już się skończył. Wczoraj oglądałam ostatni odcinek. Jak na finał to powiem, że zrobili całkiem nieźle. Chociaż żal, że już to definitywny koniec

FreyaNS

A gdzie można obejrzeć 6 sezon?

Oliwia_215

ja ściagałam z zagranicznej strony .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones