Sposób na morderstwo
powrót do forum 6 sezonu

Wczoraj obejrzałam final...Kocham ten serial i z wielkim smutkiem żegnam się z bohaterami. Bede wracac do tego serialu mysle z nie raz. Żaden serial nie wywołał u mnie tyle emocji i wzruszeń co ten. Aktorzy zagrali perfekcyjnie i nie dziwie sie ze serial dostal tyle nagrod. Serdecznie polecam tym którzy jeszcze nie oglądali.

ocenił(a) serial na 9
agniesia264

mozna wiedzieć gdzie obejrzałaś? ja doszukałem się do 9 odcinka szóstego sezonu i ostatnich kilku nigdzie nie widze

ocenił(a) serial na 10
serbinek26

Na alltube są wszystkie odcinki :)

ocenił(a) serial na 9
agniesia264

dzięki za info - płacę juz za Canal+, Netflixa także poczekam aż na tym ostatnim się pojawi ostatni sezon :)

ocenił(a) serial na 9
serbinek26

O ile się pojawi... Np. 5sezonu The affair nie doczekałam się na netflix, a teraz już nawet nie ma w ofercie.

ocenił(a) serial na 9
evev

juz pomęczyłem się z tymi reklamami i obejrzałem ostatnie 5 odcinków :) trochę przekombinowali z tym zakończeniem ale jak kto lubi )

ocenił(a) serial na 2
serbinek26

w mojej ocenie ostatni szósty sezon zepsuł cały serial - przekombinowali.

agniesia264

Jak chcesz obejrzeć totalny wyciskacz łez, większy niż Chirurdzy, to polecam This is us. Ten serial totalnie emocjonalnie miażdży

ocenił(a) serial na 8
agniesia264

Obejrzałam ponownie po półtora roku - te same emocje,wiele już zapomniałam ale serial to klasa Jeden z lepszych w moim odczuciu,a wspomniana wcześniej scena zdejmowania peruki- majstersztyk bo to tyle mówi o tej postaci.
Annalise jest twarda,szorstka alkoholiczką a Anna May widzi w ludziach dobro i ma wysoki postawiony kręgosłup moralny- ona nie zabiła nikogo,walczyła o prawo udręczonych do sprawiedliwych procesów sądowych -wielowyniarowa postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones