Squid Game (2021)
Squid Game: Sezon 1 Squid Game sezon 1, odcinek 8
odcinek Squid Game (2021)

Lider

Front Man 32m
7,4 2 029
ocen
7,4 10 1 2029
Squid Game
powrót do forum s1e8

policjant

ocenił(a) serial na 7

no i co z tym gosciem? bo nie czaję. a poza tym, ten jego brat (lider) zaginął tak o, czy co. glupia niespójność, chyba, ze cos mi umknęło? jesli są tak profesjonalni to chhba zadbaliby o alibi dla bliskich?? serial swietny ale denerwuje takimi pierdołami, chyba, ze sie mylę

ocenił(a) serial na 10
arektg

Obejrzyj jeszcze raz ostatni odcinek, bo nie ma sensu tu spojlerować. :-D

ocenił(a) serial na 7
dzenero

obejrzałem i nie wiem. ten lider zabił brata glinę? pozbył się go?

ocenił(a) serial na 7
arektg

a dobra! to byl zwid brata w tym kiblu

ocenił(a) serial na 8
arektg

On może jednak żyć. Mogli przecież go zgarnąć na ten statek i go uratować. Ja się domyśliłam że to on będzie bratem policjanta jak znaleźli ciało numeru 28 i przyglądał się długo jego dokumentowi. Szybka reakcja na strzał w klatkę tuż obok serca jest do uratowania. Poza tym policjant w tym serialu zagrał najlepiej ze wszystkich

joan19

"Szybka reakcja na strzał w klatkę tuż obok serca jest do uratowania." - ciężko o szybką reakcję jak typa z wodą muszą wyłowić, aczkolwiek większe bzdury w różnych serialach widziałem, więc to możliwe. Oby jednak nie.

Radek_Traczyk

ja też myśle ze zyje, bo on tak naprawdę dostał bardziej w okolice obojczyka niż serca, a wtedy mógłby przezyc nawet bez niczyjej pomocy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones