Squid Game
powrót do forum 1 sezonu

Obejrzałem, a jakże. I mam mieszane uczucia, bo może ja odbieram to jako fantazje twórców, ale mam wrażenie, że niektórzy naprawdę wczuwają się w te chore fantazje pokazane w tym serialu. Wiadomo, że będzie kolejny sezon, ale obawiam się, że na niektóre osoby może wpłynąć bardzo negatywnie. Cóż, taki świat.

skynet1234

Oczywiście że taka rzeczy się dzieją. Nie trzeba wiele szukać. Kilkanaście lat temu w Polsce jakiś chlopak zażyczył sobie na urodziny cudzą śmierć. I wtedy też zabili i wyrzucić z pociągu młoda kobietę. Głośna medialnie sprawa. Słyszałam też o taśmach śmierci że ludzie kupują amatorskie nagrania filmów na których ktoś kogoś naprawdę zabiją. Naprawdę myślisz że e świecie wielkich pieniędzy ludzie sami sobie nie organizują tego typu igrzysk albo nie chcą zasmakować śmierci? Nie jest to jednak chyba kwestią czasów tylko tego jak okrutnymi istotami jesteśmy. Na przestrzeni wieków udowadnialiśmy że bardzo wielbimy rozlew krwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones