serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Srebrny Surfer

Silver Surfer
1998 - 1999
22m
6,9 1 544
oceny
6,9 10 1 1544
Kosmiczny podróżnik Norrin Radd za nieposłuszeństwo wobec agresora Galactusa zostaje skazany na wieczne poszukiwanie rodzimej planety. więcej mniej
Srebrny Surfer zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

świat

premiera

nagrody

Norrin Radd urodził się na planecie Zenn-La, gdzie technologia była tak wysoko rozwinięta, że mieszkańcy nie znali głodu i nędzy. Dzięki temu Norrin mógł wyrosnąć na beztroskiego, żądnego przygód odkrywcę. Spokojne życie astronoma zmieniło się jednak całkowicie, gdy nieznany najeźdźca zaatakował Zenn-La, przebijając jej tarcze ochronne.Norrin Radd urodził się na planecie Zenn-La, gdzie technologia była tak wysoko rozwinięta, że mieszkańcy nie znali głodu i nędzy. Dzięki temu Norrin mógł wyrosnąć na beztroskiego, żądnego przygód odkrywcę. Spokojne życie astronoma zmieniło się jednak całkowicie, gdy nieznany najeźdźca zaatakował Zenn-La, przebijając jej tarcze ochronne. Tyranem okazał się potężny Galactus, który zamierzał pożreć planetę. By ratować rodzinny świat Radd zawarł pakt z agresorem - zaproponował mu zostanie jedynm z jego heroldów w zamian za ocalenie Zenn-La. Od tej pory wyposażony w srebrną deskę surfingową i kosmiczną moc, znany jako Silver Surfer, miał za zadanie wyszukiwać nowe światy do pożarcia. Z czasem jednak srebrnoskóry heros zbuntował się przeciwko Galactusowi, który w odwecie ukrył planete Zenn-La, skazując Surfera na wieczne poszukiwanie swojego domu.

na podstawie
Stan Lee (postacie) / Jack Kirby (postacie) ...więcej
studio
Marvel Enterprises
tytuł oryg.
Silver Surfer
inne tytuły
Drugi Sezon nigdy nie został wyprodukowany tylko napisany.
Ponadto Srebrny Surfer pojawia się w kilku odcinkach serialu animowanego z 1994 roku Fantastyczna Czwórka – 5-6, 13, 21 i 26, a także filmie Fantastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo dobrze zrobiona :D Tylko szkoda, że zdjęto ją z anteny :(

7/10

brak 8 odcinków

ocenił(a) serial na 8

Mam 13 odcinków ale powinno ich być 21 tak jak pisze w opisie brakuje 8 odcinków
których nigdzie nie mogę znaleść.

Jes to jeden z najlepszych seriali animowanych s-f,jakie dotąd widziałem! Wciągająca fabuła i świetny,polski dubbing! A do tego niezłej jakości animacja i postacie(szczególnie Galactus/Galan i Norrin Raad/Silver Surfer).Gorąco polecam! Można go obejrzeć na kanale Jetix w soboty i niedziele o godz.21:00

Jakies linki?

ocenił(a) serial na 7

Witam, mozna gdzies dostac wersje z polskim dubblingiem? Poprosze o jakis link. na yt cały sezon
po angielsku ;)

...te odcinki, których nie wyprodukowano?

Jak miał się kończyć Koniec wieczności? Czy miało być coś o tej drugiej Bibliotece Uniwersalnej? No i w ogóle, o czym miały opowiadać te odcinki, może ktoś wie?