PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495827}

Stalowy alchemik: Misja braci

Hagane no Renkinjutsushi
8 865
chce zobaczyć
Stalowy alchemik: Misja braci
powrót do forum serialu Stalowy alchemik: Misja braci

ja już przecież dawno wyrosłem z bajek!
a chińskich bajek nigdy nie lubiłem!

ocenił(a) serial na 10
yasioo

bo moze zamiast dzielić gatunkami i stylem warto wziąć pod uwagę treści? :<

yasioo

Bardzo dziwne, bo komuś nazywającemu anime chińskimi bajkami można polecić najwyżej wieczorynkę ;) Wtedy nie ma obawy, że czegoś nie zrozumie :)

LadyLeila

"Edward i Alphonse poszukują kamienia filozoficznego, by odzyskać utracone ciała."
No, brzmi jak solidny film dokumentalny - na koniec zapewne; "czytała Krystyna Czubówna".

yasioo

Brzmi to trochę jak opinia przedszkolaka na temat polityki. Nic nie wie ale po bełkotać może :) Tyle w temacie. Krytykowania czegoś, czego się nawet nie widziało! Dziwna mentalność narodu - wypowiadać się nie wiedząc nawet o czym się mówi.

LadyLeila

Twój argument jest inw... a nie, to nawet nie jest argument

ocenił(a) serial na 10
yasioo

Tacy ludzie mnie wkurzają, specjalnie dla tej odpowiedzi stworzyłem konto.Wiec powiem ci krótko 10 latku, nie oglądałeś- nie oceniaj!Nie ocenia się książki po okładce, obejrzyj to pogadamy a szczerze to polecam

olikp

Święte słowa :)

ocenił(a) serial na 10
yasioo

Polecam oceniać po obejrzeniu i nie wypowiadać się jak się nie ma czegoś sensownego do powiedzenia.
Nie lubisz chińskich bajek - możesz nie lubić. Ja nie wiem czy lubię bo nigdy żadnej nie widziałem na oczy.
Co do FMA:B to świetne anime, bardziej wciągające niż wersja 2003, ciekawsza fabuła

yasioo

Może po prostu trzeba koledze wyjaśnić o czym tak naprawdę jest historia, a nie jakich metafor używa autor żeby ją zobrazować. Brotherhood jeszcze nie oglądałem, ale właśnie skończyłem wersję 2003, i to po prostu jest prosty (dla takiego prostaczka jak ja) film flozoficzny traktujący o życiu i śmierci i miejscu człowieka na świecie. Naprawdę kawał fajnej historii.

ocenił(a) serial na 10
Pickowaty

no to nie czekaj - oglądaj Brotherhood, fabuła ciekawsze niż w wersji o której piszesz

emas1

"chińskie bajeczki" >.<

ocenił(a) serial na 10
yasioo

Haha dobra prowokacja dobra xD Kto się na to nabiera to pozdro. widać, że autor ma na celu tylko wkurzyć miłośników anime :P

Elvis007

oj nie mów tak. Przecież każdy wie, że nie tak łatwo wyprowadzić z równowagi miłośników anime - przecież to nie dzieci.

ocenił(a) serial na 10
yasioo

Yhm yhm i mówi to ten który miał nadzieje, że wyprowadzi ich z równowagi xD Trochę ci się udało.

ocenił(a) serial na 10
yasioo

Polecam obejrzenie np.2-3 odcinków żeby zorientować się o co chodzi, a później decydować czy chcesz to ciągnąć dalej czy jednak nie zamierzasz oglądać. Może Cie mile zaskoczyć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones