PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495827}

Stalowy alchemik: Misja braci

Hagane no Renkinjutsushi
8,4 30 252
oceny
8,4 10 1 30252
Stalowy alchemik: Misja braci
powrót do forum serialu Stalowy alchemik: Misja braci

II sezon

ocenił(a) serial na 9

Czy coś wiadomo o kolejnym sezonie? Czy to definitywny koniec serii? Chętnie zobaczyłbym kolejne ich przygody lecz czy koniec serii nie jest lepszym rozwiązaniem?

Sharimsejn

to definitywny koniec, ale jest jeszcze film Fullmetal Alchemist: Święta Gwiazda Milos, który odpisuje dalsze wydarzenia

ocenił(a) serial na 10
films100

Gwiazda nie opisuje wydarzeń po tylko w trakicie.

ocenił(a) serial na 8
films100

Manga też jest taka krótka jak anime?

novak90

powiedziałbym, że zarówno manga jak i anime są długie; taki prawie tasiemiec, a przynajmniej ma taki sam schemat: jest główny wątek/cel, a po drodze mnóstwo przygód; (również trudno porównywać długości mangi do anime, np. nie często się zdarza jak w tym przypadku, by historia z mangi była do końca zrealizowana).

ocenił(a) serial na 10
Sharimsejn

Słyszałem gdzieś że będzie film w 2015/2016 ale jest to niepotwierdzone źródło. Lubię w je jednak wierzyć.

ocenił(a) serial na 9
Tusilos_2

Łooo... ciekawe gdzie słyszałeś? W sumie ciekawe by to było...

ocenił(a) serial na 10
Sharimsejn

Nie ma po co, przecież wszystkie wątki zostały zamknięte

użytkownik usunięty
viaxon

Nie powiedziałabym, że wszystkie, chociaż te najważniejsze owszem.

viaxon

A jest cos o ojcu Ala i Eda? jestem w trakcie ogladania. A spoilery lubie :)

ocenił(a) serial na 10
Sharimsejn

Wdg mnie, gdyby zrobili drugą serię tego, to by zniszczyli całe anime. Niestety, wszystko się kiedyś kończy. To dobrze! A nie takie coś jak naruto, które ciągnie się w nieskończoność...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones