PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495827}

Stalowy alchemik: Misja braci

Hagane no Renkinjutsushi
8,4 30 252
oceny
8,4 10 1 30252
Stalowy alchemik: Misja braci
powrót do forum serialu Stalowy alchemik: Misja braci

Możecie mi polecić jakieś dobre Anime? nie za długie i nie za krótkie. Obejrzałem do tej pory tylko dwa: Death Note i Money of soul and possibility control i były całkiem dobre

arthas74

Polecam Steins;Gate - mój nr 1 na równi z FMA :)

arthas74

ksieżniczka mononoke

arthas74

spirited away, ruchomy zamek hauru

p00int666

Ruchomy zamek hauru wlasnie mi sie sciagnal, przekonajmy sie.;-)

arthas74

"Code Geass: Hangyaku no Lelouch" i kontunuację serii: "Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2" mogę polecić na pewno. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej serii jest po 25 odcinków. Duża dynamika, wiele zwrotów akcji, barwni bohaterowie. :)

ocenił(a) serial na 10
arthas74

tears to tiara. Bardzo fajne anime, dobra kreska i nie ciagnie sie w nieskonczonosc :)

gigant90

Dzieki, obczaje;)

ocenił(a) serial na 9
arthas74

Attack on Titan!

ocenił(a) serial na 10
arthas74

Ergo Proxy, Elfen Lied, Grobowiec świetlików.

arthas74

Mirai Nikki,Attack on Titan -dwie obowiązkowe pozycje :)

dagon1911

niestety podane przez Was pozycje to w większości filmy pełnometrażowe a ja poszukuję krótkiego ( 2-3 seozny) dobrego serialu. Mimo wszystko dzięki za pomoc, obejrzałem Spirited Away i był bardzo ciekawy

ocenił(a) serial na 8
arthas74

http://www.filmweb.pl/serial/Shingeki+no+Kyojin-2013-636227 To jest serial. Bardzo bobry serial :)

bartmix

poprawię Cie.....najlepszy!!!

ocenił(a) serial na 10
arthas74

No cóż, moje ulubione, to: shingeki no kyojin, death note, code geass, ao no exorcist, kuroshitsuji i fullmetal alchemist brotherhood :). Polecam te ;)

ocenił(a) serial na 10
arthas74

Ghost in the shell

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones