PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132913}

Stalowy alchemik

Hagane no renkinjutsushi
8,0 15 191
ocen
8,0 10 1 15191
Stalowy alchemik
powrót do forum serialu Stalowy alchemik

Witam. Obejrzałem nowszą cześć i była świetna. Chciałbym się dowiedzieć jak się ma to wszystko do nowszej serii. Widziałem zwiastun tej starszej serii i w zasadzie zaczyna się tak samo. Czy starsza seria am coś wspólnego ze sobą? Czy jest to osobno opowiedziana historia?

ocenił(a) serial na 10
sjamek18

Odcinki 1-26 starszej serii to chyba cos kolo 1-8 odcinkow nowej serii Brotherhood. W nowej skondensowali sporo z pierwszej serii, zeby ludzie nie ogladali dwa razy tego samego.
Z tym, że w tych 26 pierwszych odcinkach FMA 1 jest sporo takich mniejszych historyjek i pojedynczych odcinków, których w Brotherhood nie ma. Inne są Grzechy, inne rozwiązanie zupełnie. Moim zdaniem warto obejrzeć obie, choć niektóre odcinki moga nudzić, jeśli już je widziałeś w Brotherhood.

Migotka

Ale generalnie historia jest taka sama? Czy są inni bohaterowie i wrogowie i inna fabuła?

sjamek18

Część bohaterów się różni. I tak jak było wspomniane wcześniej, po tych 26 odcinkach masz już alternatywną historię.

ocenił(a) serial na 10
sjamek18

Radzę spróbować. Mnie osobiście podobała się jak na razie bardziej.

sjamek18

Ja polecam obejrzeć obie. Mimo że AU to obie trzymają bardzo spory poziom i są świetne w różny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones