PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689479}

Star Wars: Rebelianci

Star Wars Rebels
7,4 7 693
oceny
7,4 10 1 7693
Star Wars: Rebelianci
powrót do forum serialu Star Wars: Rebelianci

Czy brakuje Ashoki?

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie nadal Ashoka za malo robi, jak w s5e20 Wojen Klonow Ashoka odeszla zastanawialem sie co z nia dalej bedzie. Mialem nadzieje ze w 6 sezonie zostanie przynajmniej poruszony jej temat(tak wiem ze byl w wizji ale brakowalo mi akcji ze strony Anakina, przeciez to byla jego przyjaciolka) Wracając, czy nie brakuje Wam Ashoki na "pierwszej lini"? Rozpiszcie się, chetnie poczytam

MrTomek100

Anakin i Obi Wan rozmawiali o decyzji Ahsoki, ale w 7 sezonie, którego nie wyemitowano, bo Disney skasował serial. Odcinki były już w produkcji i trafiły na Youtube, niestety niedokończone - https://www.youtube.com/watch?v=6UwklEWJvmg - tu masz ich rozmowę.

użytkownik usunięty
ShadowOfTheMoon

Krąży też fragment odcinka z Ahsoką z 7 sezonu (z jakiegoś konwentu chyba), ale to dosłownie jakaś minuta i w takim samym stanie jak reszta 7 sezonu. Pokazuje jednak, że plany były.

ocenił(a) serial na 8
ShadowOfTheMoon

Wiem ze to bylo poruszane, pytam czy nie brakuje Ahsoki w Rebelsach, wiem ze Anakin byl zly na rade za to co zrobila(i moze dlatego tak jej nie lubil w "Zemście Sithów") i nie rozumial dlaczego Ahsoka odeszla(technicznie rzecz biorac to ona zostala wyrzucona). Po prostu za nia tesknil.


Wracajac, chodzi mi o 2 sezon Rebelsow, czy jej nie brakueje i co sie stanie po 2 sezonie kiedy ma sie juz niby wszystko wyjascic z nia, zginie czy przezyje? Ciekawi mnie jak zareaguje Rex na wiadomosc ze "wielki wojownik", general 501 to Darth Vader :D

MrTomek100

Jak widać było do tej pory prędzej czy później dojdzie do tej konfrontacji bo już się parę razy "smyrali" mocą :P Ale zapewne dojdzie do tego bliżej końca sezonu. Czy nastąpi to w tym sezonie czy później tego nie wiem. Może jeszcze w związku z wyrzuceniem Ashoski z zakonu Vader będzie próbował przeciągnąć ją na swoją stronę.

ocenił(a) serial na 8
hornet

Do konfrontacji dojdzie na pewno pod koniec 2 sezonu, nie sadze zeby Vader probowal ja przeciagnac. Nawet jesli to Ahsoka i tak sie nie zgodzi bo sama mowila ze wartosci Jedi sa dla niej wazne.

Nadal zastanawia mnie Rex. Jak on na to zareaguje?

MrTomek100

A skąd ta pewność? Jakieś oficjalne info było? Wydaje mi się że jakby teraz doszło do walki to Ashoka mogłaby nie ujść z życiem (tym bardziej że to by się kłóciło z historią Vadera, który powybijał innych Jedi) mimo tego iż jej moce znacząco wzrosły, a tego chyba twórcy serialu by nam nie zrobili tak szybko. Ale to tylko moja opinia.

ocenił(a) serial na 8
hornet

W zwiastunie konca 2 sezonu byla walka Ahsoki z Vaderem :)

Nie wydaje mi sie zeby Vader zabil Ahsoke, ona dla niego byla kims wwaznym a jak wiemy dobro w nim zostalo.

Zastanawia mnie co sie z nia stanie w 3 sezonie? Czy gdzies sie zaszyje? czy dalej bedzie walczyla?

ocenił(a) serial na 8
MrTomek100

konca to moze zle slowo, reszty*

MrTomek100

Obi-Wan też był dla niego kimś ważnym a mimo to skończył jako duch :P Uważam że opcja z kuszeniem Ashoki byłaby całkiem fajna. Vader mógłby próbować wykorzystać to że jego uczennica też swego czasu została potraktowana niesprawiedliwie przez Jedi. A to czy Ashoka mu ulegnie to już inna sprawa choć szanse na "Ciemną Ashokę" są niewielkie, a wręcz bliskie zera.

ocenił(a) serial na 8
hornet

Z tym Obi-Wanem bym dyskutowal, bo Anakin myslal ze to on zwrocil Padme przeciwko niemu, byl czesciowo odpowiedzialny za wyrzucenie Ahsoki(Jak Jedi wzieli Ahsoke to Zakon stal sie jej rodzina...rodzina ktora sie od niej odwrocila kiedy bylo zle...).

Wedlug mnie Anakin nie dalby rady zabic Ahsoki, nic mu nie zrobila, zostala okrutnie potraktowana przez zakon(co wedlug mnie poniekad tlumaczy nienawisc Anakina do rady w 3 czesci sagi)
czyli: Wedlug mnie on nie zabije Ahsoki, nie bedzie do tego zdolny, a nawet jesli to na pewno nie bez problemow(Chodzi mi o sumienie)

MrTomek100

Odwiedziłem stronę Bastionu Polskich Fanów SW i już wiem że wątek kuszenia się pojawi, ale ...

ocenił(a) serial na 8
hornet

ale?

MrTomek100

UWAGA SPOILER ale będzie to Ezra, a nie Ashoka. Przynajmniej w spoilerach nie było mowy o kuszonej Ashoce.

ocenił(a) serial na 8
hornet

Ezra to beztalecie, niby po co Vader mialby go kusic?

MrTomek100

Spytaj twórców serialu. Poza tym Ezra dopiero się uczy i to w dodatku od kogoś kto sam nie ukończył szkolenia, więc raczej nie dostanie powera znikąd jak Ray w Przebudzeniu Mocy.

ocenił(a) serial na 8
hornet

Kanan ssie(Raz udalo mu sie pokonac Inkwizytora i to tylko dlatego ze Inkwizytor mial ten podwojny miecz swietlny), tak samo Ezra. Tam tylko Ahsoka daje rade, widac kto sie dobrze uczyl i to jeszcze nie od byle kogo :D

MrTomek100

Mogę się dołączyć do rozmowy? ;)
Przeczytałam całą waszą rozmowę i żeby tak wszystko zebrać w całość i odnieść się do wszystkiego... To tak, czytałam i oglądałam trochę wywiadów z twórcami Rebelsów i dowiedziałam się, że cała sprawa Ahsoki i Vadera ma zakończyć się pod koniec drugiego sezonu (ostatni odcinek zatytułowany jest "Mistrz i uczeń". Przypadek? ;) ). Niestety obawiam się, że skoro ich motyw ma się zakończyć, to jedno z nich będzie prawdopodobnie musiało zginąć, ponieważ raczej wątpię, by po walce Vader powiedział coś w stylu "Dobra Ahsoka, wracaj do domu, skończyliśmy na dzisiaj.". Taaa, wszyscy raczej domyślamy się raczej, kto z nich zginie. Jako jej wierna fanka (jeju, końcówka 5 sezonu Wojen Klonów była dla mnie tak druzgocąca, że zbieram się po tym do tej pory, a oglądałam to jakiś czas temu ;) ) osobiście nie mogę doczekać się ich spotkania. Dave Filoni (reżyser) powiedział, że tak walka będzie bardzo emocjonująca.
A co do 'kuszenia' Ahsoki na ciemną stronę mocy: bardzo chciałabym choć przez chwilę zobaczyć taką badass'ową "Dark Ahsokę" (gdyby ona nie była jeszcze wystarczająca Badassowa ;) ), jednak wątpię, by tak się stało. Po pierwsze, długo by nią nie pobyła, skoro akcja kończy się w 2 sezonie, a po drugie Filoni zrobił listę "Kogo Vader najbardziej chciałby zabić?" i numerem jeden był Kenobi, a druga była właśnie Ahsoka lub Yoda, więc raczej nie zrobi z niej Sith'a.
Poza tym, jakby nie patrzeć Ahsoka nie jest Jedi (tak, Dave Filoni to potwierdził). Odeszła od zakonu, zostawiając swoje miecze i nie wiadomo, co robiła przez te 15 lat. Podobno, jej nowe, białe miecze świetlne gdzieś znalazła.
A tak nawiasem mówiąc, czy tylko ja czuję wielki niedosyt po tym jak wątek Ahsoki skończył się w Wojnach Klonów? W Rebelsach wyskoczyła tak nie wiadomo skąd (oczywiście i tak się cieszę :D). Ale czy ktoś mógłby napisać jakąś książkę, albo zrobić jakiś serial o perypetiach tej Togrutanki, po Wojnach Klonów, a przed powstaniem Imperium?
A i jeszcze coś, sądzę, że jeśli Vader miałby już zabić Ahsokę to niestety wydaje mi się, że to zrobi, ponieważ jak sam mówił w rozmowie z Sidiousem "Uczennica Anakina Skywalkera żyje", ale nie powiedział, że to "jego" uczennica. Vader chce zapomnieć o swojej Anakinowej przeszłości, a jak zrobić to najlepiej? Zacząć od zabicia najbliższym mu osób, które zostały jeszcze przy życiu.
Nie zostaje nam nic innego jak czekać na rozwój wydarzen :)
Przepraszam, że się tak wtrąciłam i rozpisałam, ale potrzebowałam się podzielić moimi przemyśleniami, a wy rozmawialiście na temat, który mnie interesuje. :D

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Bardzo miło że ktoś jeszcze podziela mój nie dosyt po tym 5 sezonie wojen klonów :D

Wedlug mnie ten 5 sezon rzuca bardzo duzo swiatla na to czemu Anakin tak bardzo nie lubil rady Jedi: Zakon Jedi stawal sie rodzina jak sie rozpoczynalo szkolenie, a ta rada WYRZUCILA Ahsoke dlatego ze JAKIS TARKIN TEGO CHCIAL, nie powinno tak byc.

Widac bylo po Anakinie ze nie zgadza sie z decyzja rady. Zrobił swoje i Ahsoka zastala uniewuinniona, potem odrzuca propozycje powrotu(Moze dlatego ze miala ta swoja wizje ze jesli zostanie jego uczennica to nigdy nie ujrzy swojej przyszlosc).

Ja tylko czekalem az w sezonie 6 Anakin zrobi jakas jazde dla rady o to albo wezmie Rex-a i do niej pojada(chccialem jakis watek z jej decyzja) .

Co do zabicia Ahsoki przez Vadera: Wedlug mnie nie bylby w stanie jej zabic, a nawet jesli to nie bez problemow moralnych(Jego byla uczennica, byla dla niego jak corka i zostala zraniona przez rade co tez na pewno przyczynilo sie do przejscia Anakina na ciemna strone). Obiecal jej ze nigdy nikomu nie pozwoli jej skrzywdzic. Sorki ze tak chaotycznie :D

Zbierajac, Vader nie zabije Ahsoki(nie mamy podanej jej daty smierci), bo byla dla niego za wazna, jak wiemy zostalo w nim dobro :) jak dla mnie on ją bedzie ranil, ona bedzie miala albo wizje albo cos i postanowi isc na wygnanie. Interesuje mnie czy ona i Rex ten tego xD i jak Rex zareaguje ze jego byly general to Vader :DDD



Jeszcze raz przepraszam ze tak chaotycznie, ale jestem bardzo zmeczony i myslenie nie dziala za dobrze :D

ocenił(a) serial na 8
MrTomek100

PS.
Nie lubie tego Dave Filoni :DDDD

Jak on mogl zrobic liste gdzie jest Ahsoka???!?@#?!?! Przeciez Ahsoka nigdy nic nie zrobila Anakinowi i nie jest Jedi.

Po co zrobil z Anakina i Ahsoki pare przyjaciol? Chodzi mi tu o to ze Anakin by zrobil wszystko zeby ja ochronic:
1. Ahsoka zasypana pod gruzami fabryki droidow
2. Ahsoka opentana przez tego Syna
3. Ahsoka zaginela
4. Ahsoka w wiezieniu(Widac bylo ze on bylby gotow zabic tych straznikow)

MrTomek100

Dla mnie ogólnie rzecz biorąc charakter Anakina jest o wiele lepiej rozwinięty w tym właśnie serialu niż w Trylogii. Dla mnie jest on o wiele lepiej ukazany, a przede wszystkim ma powód, by nienawidzić Radę Jedi.
Poza tym mam straszny żal do Rady za to co zrobili Ahsoce (ten pieprzony Windu >.<, który zamiast ją kurczę przeprosić, to powiedział, że to był dla niej wielki test. Ja dziękuję za takie testy - oskarżenie o zamach na świątynie Jedi i morderstwo na klonach, a potem bronienie się w sądzie wojennym przed karą śmierci) . Teoretycznie Kenobi próbował ją bronić, ale co on sam mógł...
Przed chwilą obejrzałam jakiś film na YT, który zrobili z okazji powrotu Ahsoki. I tam Dave powiedział, coś w stylu, gdyby Anakin (nie wiadomo czy już jako Vader) walczyłby z Ahsoką w pojedynku 1 vs. 1 to definitywnie by ją pokonał, ponieważ to on ją uczył. Ogólnie filmik warty obejrzenia, jest tam parę ciekawostek i wywiad z dubbingerką Ahsoki.
A widziałeś może clipy z niedokończonym sezonem 7 Wojen Klonów? Ogólnie to 7 sezon miał wyjść, ale od kiedy Disney kupił prawa do SW, to postanowili serial zakończyć (jak oni mogli? ლ(ಠ益ಠლ Serial z tyloma nagrodami m.in za najlepszą animacje, a oni zamykają temat. Jak ja uwielbiam Disney'a, tak niech za tą decyzje spłoną w piekle.)

A co do Rexa i relacji z Anakinem, czytam teraz książkę, na podstawie tej kinówki zapowiadającej serial (kiedy pierwszy raz pojawia się Ahsoka i muszą uratować syna Jabby) to na końcu jest polecana książka tej samej autorki w której właśnie jest opisana historia komandosów po Wojnach Klonów, którzy służą Vaderowi jak szturmowcy. I jest takie zdanie: "Lecz nie tylko oni stają wobec takiego testu. Pod brutalnymi rządami Imperium dawne sojusze i nienawiści nie mają już znaczenia. Gdy na galaktykę nadciąga nowa groźba, stary przyjaciel może okazać się śmiertelnym wrogiem...". Więc tu zapewne chodzi o Rexa, poza tym książka w tytule ma "Legion 501", czyli właśnie jego. :)

Poza tym, nie mogę doczekać się reakcji Ahsoki i Rexa na wieść o tym, że Anakin stał się Vaderem. To będzie miazga... tylko nie wiem, czy w pozytywnym czy negatywnym tego słowa znaczeniu :/
Naprawdę boję się o przyszłość Ahsoki, bo wiem że to spotkanie odbije na jej psychice wielkie piętno, jak mogliśmy zauważyć już w zwiastunie.

A ja również piszę równie chaotycznie, więc myślę, że się jakoś dogadamy ;)

Filmy o których mówiłam :)
https://www.youtube.com/watch?v=ifRoDS3Xstg
https://www.youtube.com/watch?v=6UwklEWJvmg

Karat24

A własnie, nie zastanawia cię, dlaczego, kiedy Anakin w finale 5 sezonu TCW powiedział Ahsoce, że nawet nie wyobraża sobie, jak bardzo on chce odejść czasami z Zakonu, ona odpowiedziała mu "Tak, wiem". To był dla mnie taki mindf*ck XD rozumiem, że spędzili ze sobą już tyle czasu i Ahsoka mogła poskładać sobie wszystkie puzzle, ale żeby powiedzieć coś takiego? I ta mina Anakina po jej słowach takie "Wtf, skąd ona wie?" XD
Dlatego mówię: chcę wiedzieć, co stało się z Ahsoką po jej odejściu z Zakonu do momentu poznania grupy z Rebelsów! Ludzie muszą poznać prawdę XD

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Powiem Ci szczerze ze tez sie zastanawialem, na poczatku mysle sobie: no okej Anakin+Padme pewnie zauwazyla.

Ale watpie zeby top o to chodzilo :D

Ahsoka juz wie ze Anakin to Vader, albo sie domysla patrz s2e1,
Czyli Rex wie czy nie wie ze Anakin to Vader?

MrTomek100

Myślę, że Rex nie wie, bo niby skąd? Przecież siedział sb na tej planecie z kumplami i miał gdzieś tą wojnę ;D a książka i serial raczej się nie pokrywają.
Co do Ahsoki, to mi się wydaje, że ona nie wie, że to Anakin to Vader. Może podejrzewać, ale jestem pewna, że nie na pewno. Spójrz, w s02e01 faktycznie wykryła, że Moc tej osoby jest jej znana, ale raczej wątpię by powiązała to z Anakinem. Ona znała go tylko jako supermocnego i dobrego Jedi. Kiedy Kanan i Ezra spytali się jej, kto to może być, odpowiedziała im, że nie. Wiem, wiem, mogła kłamać i nawet mogłoby być to fajne, ponieważ wiesz, nie każdy zostaje padawanem przyszłego najgorszego badassa, mordercy i takie tam, mogła chcieć ewidentnie zataić prawdę przed nimi przynajmniej na chwilę obecną, póki nie dowie się więcej. Wtrącając jestem też strasznie ciekawa, do kogo Ahsoka chciała się zwrócić, kiedy mówiła Kananowi, przed wylotem w poszukiwaniu Rexa. Mówiła, że dręczą ją pytania dot. Lorda Sithów i ktoś musi jej na nie odpowiedzieć. Kto? :D
Po drugie, podczas walki z Inkwizytorami, Siódma Siostra, kiedy myślała, że udało im się schwytać Ahsokę powiedziała, że Lord Vader ucieszy się na takiego jeńca (przecież on będzie chciał, żeby ją złapali, bo jest mu potrzeba, że dowiedzieć się, gdzie jest Kenobi i Yoda). Ahsoka powiedziała, żeby przekazała Mistrzowi, że będzie musiał poczekać. Moją pierwszą reakcją było: ONA WIE! Ale to było dziwne, bo mówiąc to uśmiechała i to byłoby co najmniej dziwne. Obejrzałam potem oryginał i Ahsoka powiedziała: "Tell YOUR Master, he'll have to wait". Więc tu nie było tak bezpośrednio pokazane, że to jest jej Mistrz, już niestety były.
I na koniec, widziałeś zapewne trailer zapowiadający drugą cześć 2 sezonu i te słynne już słowa Anakina: "Ahsoka, why did u leave? Do u know what I've become". Jej krzyk po tych słowach rozdziera moje serce ;-;. Czyli to może znaczyć, że ona się tego dopiero dowie. Albo nie przyjmuje do siebie prawdy. Albo się dowie i nie przyjmie to siebie prawdy XD
Jejku, dlaczego ja się tak rozpisuje? >,< :D

Karat24

O matko, co ja piszę? Wybacz za liczne powtórzenia typu "Ale to było dziwne, bo mówiąc to uśmiechała i to byłoby co najmniej dziwne." XD Po prostu pisałam jak leci, co mi leży na sercu i nie sprawdziłam :P

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Bo lubisz Ahsoke <- odp na ostatnie pyt :D


Wedlug mnie Ahsoka wie tylko nie mowi, na poczatku moze nie byla pewna ale juz po ostatnich odcinkach z nia na pewno wie :)

A co do tego kto, moze Obi-Wan, Yoda?

MrTomek100

W takim razie zostaje nam tylko czekać na dalsze odcinki (najbliższy już w czwartek :D) i przekonać się, kto miał rację :D

Ale poczekaj... po jakich ostatnich odcinkach? Coś mnie ominęło? Nie było jej chyba od walki z Inkwizytorami... Teraz tylko Erza, Kanan, Erza, Erza, Kanan... :v

Jestem ciekawa, czy utrzymuje jakiś kontakt z Obi-Wanem...

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Byly 2 nowe i nic o Ahsoce i Vaderze nie bylo ;_;

ocenił(a) serial na 8
MrTomek100

Ten nowy bedzie o Zebie ;-;

MrTomek100

Czy to jest dziwne, że zaczęłam oglądać Rebelsów ze względu na Ahsokę? ;-; Jak usłyszałam, że się pojawiła, zobaczyłam jej pierwsze zdjęcia, ten outfit, to było takie "ojej, ojej, ojej *^*". A jej tak mało w tych Rebelsach... za mało. :D Na początku wszyscy mnie tak irytowali, bo to ewidentnie była taka bajka dla dzieci i ci bohaterowie byli tacy przerysowani, ale przebrnęłam dzielnie i w sumie teraz robi się coraz ciekawiej.

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Tez :D Mialem gdzies tego Ezre, Kanana(wedlug mnie Kanan ssie jako Jedi, a Ezra jeszcze bardziej ;_;) Czekalem tylko na Ahsoke. Jak juz sie pojawila robila o wiele za malo

MrTomek100

Znaczy tak Kanan faktycznie jest słaby (spójrzmy na walkę z Inkwizytorami, jeśli to można walką). A co do Erzy, irytujące dziecko, ale spójrz na to z tej strony, że kiedy Ahsoka miała swoje pierwsze 5 minut, miała więcej hejterów, niż jakakolwiek inna postać w SW. Ja polubiłam ją już od początku, Ale wielu ludzi sądziło, że jest nieznośna, wredna, irytująca itp. A teraz BUM, wręcz kult jednostki, jak można było zobaczyć w tym filmiku, który przesłałam XD. Więc z Erzą pewnie będzie psobnie. Każda postać potrzebuje czasu, żeby się rozkręcić. Ale jak narazie: Ahsoka i tylko Ahsoka w Rebelsach. ;)

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Nie wiesz moze czy Ahsoka po odejsciu z zakonu kontaktowala sie z Luxsm Bonteri? Krecili ze soba :D Dlatego wlasnie nie lubie Lux-a xDDDDDDDD

MrTomek100

Ojej, a ja ich strasznie lubię XDDD Kiedy poszli razem do Watachy Śmierci i ona przedstawiła się jako jego narzeczona, a potem się pocalowali (pocałunek był jaki był, ale wciąż :D) to było takie urocze XDDD i to ich pożegnanie T^T Ahsoka ewidentnie coś do niego czuła!
Co prawda, niemiłosiernie mnie Lux irytował w tym arcu z tą dziewczyną Stella, czy jak jej tam. Bo kurczę nie mógł się zdecydować. I Ahsoce było tak przykro XD Ostatecznie przecież ta laska zginęła (po części właśnie przez Ahsoke).

Ale mam cichą nadzieję, że Lux pojawi się choć na chwilę w Rebelsach już taki dojrzalszy i bardziej zdecydowany! XDDDD Bo jak narazie nic o nim nie słyszałam.

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Nie lubię go, mam nadzieję że jak się pojawi to umrze ^^
Nigdy go nie lubiłem tylko denerwuje, według mnie jest porażka. Nie lubię go bo zabiera Ahsoke Rexowi :D Rex to był by dobry mąż dla Ahsoki...a Lux....

MrTomek100

Haha, Rex? XD no co ty. Znaczy tu trochę taka duża różnica wieku jest, nie sądzisz? W Rebelsaxh Rex to taki trochę dziadek, a Ahsoka jest tam po 30 XD to już wolę, żeby była forever alone :D teraz jak czytam tą książkę, to tam ich relacje są takie... No nie wiem, nie takie jak myślisz XD w sumie ona tam jest jeszcze dzieckiem. Ale to jest podobnie jak z Anakinem. Jego relacja z Ahsoką jest perfekcyjna i świetnie wyważona. Nie zrobi się z tego żadnego paringu, z której strony, by nie podejść :D chwała twórcom za tak wyrafinowane połączenie XD
Ale jeśli mam być szczera, to tak naprawdę nie ma według mnie takiej idealnej osoby dla Ahsoki. Lux też jest tak bardziej na siłę. Ale wątpię by już się ktoś jeszcze znalazł. I tak i Ezra i Kanan i Ahsoka będą pod koniec gryźć piach :v wszyscy Jedi muszą zginąć prędzej czy później. Ale w sumie formalnie rzecz biorąc Ahsoka nie jest już Jedi :D if u know what I mean ;D

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Po walce z Vaderem Ahsoka ucieka z Rexem, wszyscy zeyli dlugo i szczesliwie :D Przed walka pojawia sie Lux i zostaje przeciety na pol przez Vadera na oczach Ahsoki :)

ocenił(a) serial na 8
MrTomek100

zyli*

MrTomek100

Jaka okrutna wizja XD Lux ostatecznie mógłby zginąć na jej oczach zabity przez Vadera, ale wcześniej musiałoby się coś między nimi stać (między Ahsoką i Luxem oczywiście ;) ), by podkreślić ten dramatyzm i pokazać, że Vader nie ma skrupułów, by zabić kogoś, kto był ważny dla Ahsoki.
A co do Rexa, to naprawdę bardzo go lubię i w ogóle, ale z Ahsoką? Just friends ;)

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Chcialbym zeby w jednym odcinku Rex zawalczyl u boku Ahsoki tak jak za czasow Wojen Klonow :) Zeby byl odcinek tylko z nim i nia

MrTomek100

Jak za startych, dobrych czasów T^T Jeju, tak czasami tęsknie za Wojnami Klonów. Ten serial był tak klimatyczny. Od 3 sezonu dużo się zmieniło i serial nabrał zupełnie inne znaczenie. Każdy odcinek to był tak naprawdę mały film, w którym można było podziwiać piękną grafikę i świetną fabułę. Rebelsi to już nie to samo. Niby sequel, ale jednak co zupełnie coś innego. :v
Mam nadzieję, że twórcy mają w planach dobre rozwinięcie motywu Anakina, Ahsoki i Rexa. Sam reżyser bardzo lubi postać Ahsoki, więc są duże szanse ;)

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Nie wiesz moze jak zareagowal na odejscie Ahsoki Rex? Ona odeszla, a Rex nic o tym nie wiedzial. Ciekawi mnie jego reakcja :D

MrTomek100

Wiesz, zapewne było mu przykro, jak każdemu z nas XD Pamiętasz tą scenę kiedy zobaczyli się po tylu latach? *^* to było coś pięknego. Jak ona się na niego spojrzała, to wyglądala, jakby zobaczyła kogoś z jej dawnej przeszłości, za którą zapewne tęskniła. Rex powiedział Ahsoce, że cieszy się, że żyje, więc pewnie przez cały czas myślał, że zginęła zapewne podczas Rozkazu 66.
Ale nie wiem nic, o tym jak zareagował po jej odejściu :v W ogóle mogliby trochę w tych nadchodzących odcinkach naświetlić jej przeszłość, zaraz po odejściu z Zakonu. Myślę, że jak będzie walczyć w Vaderem to czegoś się dowiemy. :)

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Oby tak bylo, bo serio zastanawia mnie co sie dzialo z Ahsoka po odejsciu z zakonu :)

MrTomek100

Widziałeś najnowsze opisy nadchodzących odcinków? :) Jak na razie nic ciekawego się nie zapowiada (jak dla mnie oczywiście :D)
2x13 - "The Call" - (Spoiler):Podczas misji zdobycia paliwa dla rebelianckiej floty załoga pracuje razem, aby ochronić kosmiczne stworzenia przed zagrażającymi ich życiu pracami wydobywczymi na asteroidzie, prowadzonymi przez Unię Technokratyczną.

2x14 - "Homecoming" - (Spoiler):Rebelianci kontaktują się z bojownikiem o wolność, Chamem Syndullą, który potrzebuje pomocy w odparciu ataku bombowego na swoją planetę. Podczas opracowywania planu mającego na celu opanowanie i przejęcie krążownika przewożącego imperialne bombowce, buntownicy odkrywają, że Cham może mieć własny plan.

2x15 - "The Honorable Ones" - (Spoiler):Po nieudanej imperialnej zasadzce na rebeliantów, Zeb i agent Kallus gubią się na lodowej planecie. Ponieważ Kallus został ranny podczas lądowania kapsuły ratunkowej, musi współpracować z Orreliosem, aby wspólnie przetrwać trudne warunki pogodowe.

Sądząc po opisach trwać będzie w najlepsze arc z Zebem. Cała ta przepowiednia i tak dalej. Pewnie będzie też trochę Hery.
Widać, że twórcy chcą poświęcić po jednym arcie na daną postać z załogi. Była już Sabine, teraz jest Zeb, Hera za pasem, zostanie nam Kanan i Ezra. Liczę, że wszystko zostanie zakończone do ok. 20 odcinka, by ostatnie dwa poświęcić Ahsoce c:
A tak poza tym, gdzie oglądasz odcinki? Te najnowsze. Jeśli oglądasz oczywiście :)

ocenił(a) serial na 8
Karat24

kreskowkazone <- tu ogladam :)

Nic ciekawego nie bedzie :c jak narazie :/ Swoja droga ciekawe jak rozwiaza watek Ahsoki i Anakina ;3

MrTomek100

Na kreskowkazone są na bieżąco z Rebelsami? Obejrzałam tam prawie całe TCW, i Rebelsow do bodajże 11 odcinka, bo potem przestali dodawać na bieżąco.
A co do Anakina i Ahsoki, to mam nadzieję, że poświęca im więcej niż pół odcinka ;)

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Są tam odcinki na biezaco :) Od paru godzin do dnia po premierze :3 tez mam nadzieje ze zamknal ten watek jakos w conajmniej jednym odcinku :) jakos nawiaza do TCW

MrTomek100

Nawiązać na pewno nawiazą, bo już w samym trailerze Vader mówił o jej odejściu. Mam nadzieję, że się nie rozczarujemy :)

ocenił(a) serial na 8
Karat24

Wydaje mi sie ze te pare ostatnich odc bedzie najciekawszych bo teraz sama nuda

MrTomek100

Jakaś porażka :v takie nudy. Chociaż ten wątek z Herą i jej ojcem może okazać się ciekawy.
Widziałeś tytuły ostatnich odcinków 2. sezonu?
2x16 - "Shroud of Darkness" ("Zasłona ciemności") - 02.03.16.
2x17 - "The Forgotten Droid" ("Zapomniany droid") - 16.03.16.
2x18 - "The Mystery of Chopper Base" ("Tajemnica bazyChopper'a") - 23.03.16.
2x19 i 2x20 - "Twilight of the Apprentice" ("Zmierzch ucznia/uczennicy") - dwa odcinki o takich samych tytułach, tylko z dopiskiem oznaczającym część I i II - 30.03.16.

Czuję, że będziemy musieli poczekać aż do 30.03 :c Pocieszające jest to, że połączyli dwa odcinki w jeden. Poza tym sam tytuł wiele wskazuje. (Jejku, mam nadzieję, że jej nie zabiją XD) . Oj, będzie się działo. Ale myślę, że we wcześniejszych odcinkach nic ciekawego nie będzie - wystarczy spojrzeć na 18 odcinek. Tajemnica Choppera? Serio?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones