PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657033}

Stróż prawa

Copper
7,0 1 295
ocen
7,0 10 1 1295
Stróż prawa
powrót do forum serialu Stróż prawa

Patrząc na plakat promocyjny serialu można powiedzieć jedno : "Intrygujący" - pytanie czy przez małe, a może jednak duże "i"... ?
Następca Mad Men'a ??? Śmiem wątpić, aczkolwiek warto wierzyć, że perełki na miarę wcześniej wspomnianego, również się pojawią ;)


?

MF13

Copper i Mad Men to dwie zupełnie różnie produkcje rozgrywające się w dwóch różnych epokach. Pierwszy jest kryminałem, a drugi dramatem, zatem ciężar gatunkowy obu produkcji będzie rozłożony zupełnie inaczej. Porównywanie obu produkcji nie ma większego sensu.
To prawda, że serial zapowiada się bardzo interesująco i przyznam, że po cichu liczę że serial okaże się choćby w połowie tak dobry jak bym tego sobie życzył. Na razie wiadomo tylko tyle, że emisja pierwszego odcinka już 19 sierpnia, więc nie pozostaje nam nic, poza oczekiwaniem na jego premierę.

Earl_Grey

Pomimo innego "ciężaru gatunkowego" obydwa mogą wywoływać podobne, wspaniałe emocje... jednak faktycznie chyba nie zaznamy tej nutki stylu i subtelności jak Mad Men w przypadku Coppera...

ocenił(a) serial na 6
MF13

wystarczy, żeby był podobny do Gangów Nowego Jorku i łykam w ciemno.

keeveek

O! Choćby chociaż Gangi :)

MF13

Wie ktoś, czy serial będzie emitowany w Polsce? Czytałam, że telewizja FOX zakupiła prawa dla kilku państw w Europie (Portugalia, Hiszpania). Ale nie znalazłam nic o Polsce...

BloodTiesFan999

Na polskim Fox-ie puszczą go pewnie za rok lub dwa... jeśli oczywiście stanie się przynajmniej średnim sukcesem kasowym i... artystycznym ;D Teraz leci na Fox Polska "New Girl"... i co ? Jednak się da pokazać coś dobrego ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones