Stróż prawa (2012-2013)
Stróż prawa: Sezon 2 Stróż prawa Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Stróż prawa (2012-2013)

Nie ma jak w domu

Home, Sweet Home 44m
7,0 51
ocen
7,0 10 1 51
Stróż prawa
powrót do forum s2e1

Strasznie słaby powrót. A już montaż tego odcinka woła o pomstę do nieba.

ocenił(a) serial na 8
sever

Niestety prawda. Po połowie odcinka miałem wrażenie, że co najmniej 10 kolejnych minut wyparowało...

siLk_2

Dokladnie. W moim przypadku nie obyło sie nawet bez sprawdzenia innego pliku z filmem, bo wydawało mi sie ze trafił mi sie jakis uszkodzony. :/

ocenił(a) serial na 6
sever

Po przeczytaniu kilku postów (w tym powyższych) spodziewałem się jakiejś tragedii po pierwszym odcinku drugiego sezonu i miałem wątpliwości czy warto go wogóle oglądać. Do tych osób co się wahają czy warto go oglądać piszę - sprawdźcie sami - ja niepotrzebnie się uprzedziłem i miałem już sobie darować oglądanie. Może nie jestem zachwycony, ale nie jest źle. Zakładam, że drugi sezon nie jest bezpośrednią kontynuuacją poprzedniego i "w czasie pomiędzy" wydarzyły się różne rzeczy, o których będzie jeszcze mowa później - stąd w fabule niejasne dla nas nawiązania do rzeczy, których nie widzieliśmy w pierwszym sezonie, czy takie a nie inne (niektórzy piszą, że dziwne) zachowania bohaterów.

pzdanowicz

Popieram. Nie można się sugerować opiniami malkontentów, bo można tylko sobie zaszkodzić. Radze samemu obejrzeć i mieć własna opinię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones