PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 784
oceny
6,1 10 1 23784
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

Nie wie ktos z was czy polsat bedzie nadawal nadal Straznika Texasu. Serial wyborny a dzis wieczoorem ostatni odcinek 8 serii. Przydaloby sie puscic pierwsze odcinki bo ostatnio to w kolko ta 8 seria byla. Zobaczyloby sie CD Parkera w akcji jeszcze. Pisale do Polsatu ale nie odpowiadaja. Za wszelki odzew dzieki z gory.

ocenił(a) serial na 8
lordhrabula

No widzę, że chociaż jedna osoba oprócz mnie interesuje się tym serialem... rzeczywiście ostatnio puszczają dwa razy pod rząd tylko serię ostatnią. A szkoda bo oczywiście te stare odcinki były o wiele wiele lepsze. Czasami miałem okazje je pooglądać na włoskich kanałach MEDIASET-u na satelicie...

ocenił(a) serial na 8
Axel

No w sumie Chuckiem ostatnio sie interesuje cały świat, ale prawdziwych koneserów jego osoby i m.in. Straznika Texasu to jak na lekarstwo. Ja gdzies na Czechach widziałem starsze odcinki, ale nie pamietam juz dnia i godziny.Swego czasu Cordell Walker miał czas w niedziele o 20 przed Wojewodzkim, potem go przeniesli na poniedzialek na 17, a a potem wywalili gdzie na wtorkowe pozne wieczory. Nawet mi to nie przeszkadzalo. Przydaloby sie coby polsat czy ktos puscicl wszystkie odcinki od poczatku kiedy Chuck byl jeszcze piekny i mlody ( czyli mial 50 lat :D)

ocenił(a) serial na 8
lordhrabula

No pamiętam, jak niedawno leciało o 17 (to jeszcze przed wakacjami chyba było). Teraz leciał po 23 we wtorki a powtórki były w poniedziałek ale różnie bo raz o 12, raz o 11 a nawet było o 9 chyba ale tylko jeden dzień.
Co do fanów to fakt - jest ich mało.. ale ja się do nich chyba zaliczam :)
Jak chcesz to się ze mną skontaktuj e-mailem: axelio@wp.pl
A co do ostatniego odcinka to cały ten główny przestępca, który był łysy - zagrał chyba w pierwszym odcinku (jeszcze miał długie włosy) i właśnie schwytał do Walker, jeszcze jak dopiero zaczynał pracować z Trivette'm. Mam ten odcinek dwu godzinny na VHS...

lordhrabula

"Dzis ostatni odcinek..."

chyba się rozpłacze :P hehe

ocenił(a) serial na 8
Grek

W sumie nic nie stoi na przeszkodzie, bo i sam bylem bliski. Swoja droga 8 seria jest calkiem niezla, tylko ze ogladana 2 razy z rzedu totalnie traci na jakosci. Kazdy z tych odcinkow widzialem kilkamiesiecy wczesniej neimal mozna recytowac wypowiadane za chwile kwestie. Zamiast Straznika Polsat serwuje teraz Boston Public, ciekawe czy Cordell wroci w najblizszym czasie na ekrany...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones