PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 784
oceny
6,1 10 1 23784
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

OMG, nie wiem jak opisac film w ktorym wystepuje Chuck Norris........



Dla mnie osobiscie, jeden wielki gniot ! nie wiem, co jeszcze moge dodac.

ocenił(a) serial na 10
marcin_mikiewicz

najlepiej nic

ocenił(a) serial na 3
maaaciek90

ok, to napisz dlaczego podoba Ci sie ten serial.

maaaciek90

dokladnie, dlaczego Ci sie podobal ????

marcin_mikiewicz

Widac nie Twoje klimaty. Ja uwielbiam ten serial. Daje 10/10. Oto m.in. dlaczego:
Wspaniala gra aktorska, zarowno Chucka Norrisa ( jako Cordell Walker ), Clarenca Gilyard Jr. ( jako Jimmy Trivette ) oraz wspaniale wprowadzenie w pozniejszym czasie pary nowych aktorow: Judson Mills ( jako Francis Gage ) oraz Nia Peeples ( jako Sydney Cooke / Sydney Gage ). Dodali fajnego smaczku do pozniejszych odcinkow. Bardzo dobra, wciagajaca fabula w kazdym odcinku ( mnie osobiscie zaden odcinek sie nie nudzil). Poza tym ten serial jest jak najbardziej prawdziwy w swej prostocie, uosabiajacy ponadczasowe wartosci, jak: milosc, wiernosc, przyjazn, poswiecenie, wytrwalosc itd. Poza tym prawie w kazdym odcinku jest fajne poczucie humoru glownych bohaterow. Dlugo bym jescze pisal.
Oczywiscie, to tylko moje zdanie, mozliwe, ze Cie nie przekonalem i nie mam tez wiekszej na to ochoty. Nie kazdemu musi sie to samo podobac... Pozdro ;)

marcin_mikiewicz

Tylko pierwsze 5 sezonów było dobre potem odcinki są takie same zawsze mordobicie na końcu co z czasem męczyło i te ostatnie sezony już na siłę kręcone .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones