PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787335}

Stranger

Bi-mil-eui seob
8,1 2 902
oceny
8,1 10 1 2902
Stranger
powrót do forum serialu Stranger

Czy jest szansa na 3.sezon?

ocenił(a) serial na 10

Jak uważacie? I czy warto kontynuować tę historię? Serial jest znakomity i będzie mi go brakowało, ale z drugiej strony wiele spraw zostało wyjaśnionych.

Poza tym dodam, że to jedna z tych produkcji, które ogląda się z zapartym tchem. Jest to historia, w której nie ma nudy i powielania schematów , a świetnie dobrani główni bohaterowie oraz pełno zwrotów akcji powodują, że produkcja jest jedną z najlepszych jakie przyszło mi obejrzeć.

ocenił(a) serial na 6
cigau

Wydaje mi się, że jest szansa na 3. sezon. Ostatnio w jakimś anglojęzycznym źródle czytałam wywiad z jednym z aktorów, gdzie było chyba coś wspomniane o kolejnym sezonie w 2023 roku. Jak znajdę link to wrzucę niżej :)

ocenił(a) serial na 9
cigau

Jest i to spora. Sam Cho Seung Woo na rozdaniu nagród po 2 sezonie powiedział w formie żartu, że życzy sobie 6 sezonów Stranger'a. Poza kamerami duet Doona Bae i Cho Seung Woo utrzymuje jako taki przyjacielski kontakt więc kto wie. Jednakże sami aktorzy są dość mocno rozchwytywani: Doona Bae ostatnio grała w The Silent Sea, a Cho Seung Woo po latach powrócił do musicalu Man of Lamancha, to tylko dwójka, a przecież są jeszcze inni. Polecam śledzić twittera for cho seung-woo, tam można znaleźć dużo informacji na temat ewentualnego 3 sezonu. Dodam, że warto zobaczyć serial od tych samych ludzi, którzy nakręcili Stranger'a - Life.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones