Strzelec

2016
Strzelec
7,4 8 079
ocen
7,4 10 8079
3 207
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":762339,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Shooter-2016-762339/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Strzelec
 • Film zasługuje tylko na 3 za sprawą aktora grającego główną rolę. Ten główny bohater, snajper, duch, który podobno wtapia się w otoczenie, potrafi „zniknąć tak, że nikt nie znajdzie” przez wszystkie odcinki nosi cały czas ten sam zarost. Gdyby tylko to, tą samą fryzurę prosto od fryzjera i zawsze idealnie ogolony kark. Nie zmienia koloru włosów, nie nosi peruk. Kamuflaż to czapka z daszkiem i okulary. Nawet zawsze ten sam typ ubrania. Ma tatuaże, które widać z „kilometra”. Zlitujcie się ludzie, to jakaś kpina. Jedyne pieniądze, które miał to te o staruszki a stać go na paliwo, na amunicję i broń. Nie je, nie pije – to Terminator!

 • Azazell ocenił(a) ten serial na: 7

  Paraves Przeciez akcja dzieje sie w krótkim czasie. Chyba kilka dni to jak inaczej ma wygladac bohater

 • Azazell ogolić się, przefarbować włosy, założyć perukę - szuka go całe USA!

 • Paraves Za dużo filmów się naoglądałeś...
  A trochę poważniej:
  Nic to nie da, skoro mamy się trzymać bardziej realiów. USA to jedna wielka kamera, która jest zsynchronizowana z systemami federalnymi, które są wyposażone w super algorytmy. Tak więc mając zdjęcie tego strzelca, choćby się przefarbował na "murzyna" to system jest w stanie zweryfikować i wytypować każda zmianę w ubiorze i nawet w wyglądzie.
  Porównujesz metody kamuflażu które były w innych FILMACH
  Nie jest to zbyt pomocne w obecnych czasach.

 • spec_naz1 To koniec, dalsza "rozmowa" nie ma sensu jeśli odwołujesz się do filmowych "super algorytmów" lub podajesz "USA to jedna wielka kamera, która jest zsynchronizowana z systemami federalnymi", dodaj jeszcze, że cały czas satelity wszystko śledzą. To dopiero jest fikcja. Jeśli byłeś w USA to raczej jako "szybki turysta". "Tak więc mając zdjęcie tego strzelca, choćby się przefarbował na "murzyna" to system jest w stanie zweryfikować i wytypować każda zmianę w ubiorze i nawet w wyglądzie" - ja pierniczę czego ty się naoglądałeś. Gdyby tak było to do USA nie przeniknąłby nikt z zewnątrz, o terrorystach i przestępcach nie wspomnę a każdego przestępcę łapano by w "pięć minut" bez pokazywania zdjęć czy rysopisów w mediach, bo po co. Usaowcy to mistrzowie propagandy i samo promocji - rzeczywistość jednak skrzeczy. Jeśli podają twój rysopis w mediach (Internecie) to zmieniasz wygląd, koniec kropka. Jeśli już to powiedzenie "Londyn" to jedna wielka kamera" jest bliższe prawdy. Bez odbioru.

 • Paraves Hehe, masz rację dalszą rozmowa nie ma sensu:)

 • spec_naz1 gratuluję głupoty :)

 • Paraves obejrzyj film Snowden

 • Paraves Obejrzyj film impersonalni