PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809994}
8,1 7 407
ocen
8,1 10 1 7407
Stulecie Winnych
powrót do forum serialu Stulecie Winnych

Ania + Paweł

ocenił(a) serial na 10

12 odcinek za nami, Mania spodziewa się dziecka, a ja nadal mam nadzieję, że Ania i Paweł będą razem.

ocenił(a) serial na 9
AnnaS941

A kto nie ma :) Ale pewnie prędzej czy później się to uda...

lukoman

Uwaga spojler- Paweł nie będzie ani z Manią ani z Anią, wg książki ucieknie do wojska zaraz po scenie z uratowaniem przez Antoniego, a swoje córki pozna dopiero na łożu śmierci.

ocenił(a) serial na 9
ajliksandra

Najważniejsze, żeby Mania dowiedziała się, że P&A kochali się od zawsze.
Ostatnia scena z rozstrzelania, jak Mania patrzy na Anię i widzi jak ta przeżywa nadchodzącą śmierć Pawła sugeruje, że ten moment nastąpi od razu w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 10
AnnaS941

Motyw bliźniaczek zakochanych w tym samym wieśniaku jest słaby. Ani mnie nie wzruszył ani nie zaciekawił, ani nie kibicowałem, żeby Ania i Paweł byli razem, jakieś to niewyraźne i nijakie wszystko, generalnie najsłabsza część serialu. Ale poza tym serial bardzo dobry

misiek1812

Rzeczywiście, w filmie jakoś niespecjalnie przekonująco pokazali tę miłość wykształconej Ani, która oderwała się już od swojego środowiska, do prostego i zupełnie pozbawionego wyższych ambicji młynarza. Może w książce dało się to lepiej pokazać i umotywować, ale dla mnie jakoś to słabo wyszło. Właściwie dopiero w pierwszym odcinku drugiej serii trochę lepiej wybrzmiało, gdy Paweł uratował się od śmierci. Jakoś bardziej wiarygodnie zagrali. Ale ogólnie trudno w to uwierzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones