PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809994}
8,1 7 408
ocen
8,1 10 1 7408
Stulecie Winnych
powrót do forum serialu Stulecie Winnych

nadęta czytanka patriotyczno-historyczna, o atmosferze zadusznej i martyrologicznej, czy też wreszcie coś bliższego życiu, z koniecznym dystansem i wyczuciem - jak to dawniej kręcono?

jan_niezbedny0

Patrząc na stację telewizyjną i porę emisji to raczej obstawiam to pierwsze, ale bardzo chciałbym się mylić.

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

pie*dolicie głupoty ten serial jest zajebisty ma w sobie wszystko co do szczęścia potrzebne brzydze sie wasza wybrednością.

Eazy96

Skąd możesz wiedzieć po ledwie pierwszym odcinku?
I czytaj ze zrozumieniem - ja zdałem pytanie, a nie zamieściłem ocenę.

ocenił(a) serial na 10
jan_niezbedny0

masz odpowiedz że to drugie:)

ocenił(a) serial na 8
jan_niezbedny0

To działa w drugą stronę - a skąd ty możesz wiedzieć to co napisałeś po ledwie pierwszym odcinku?

Alex_Tyler

Replay - ja tylko zadałem pytanie...
Zresztą to było jeszcze przed pierwszym odcinkiem.

jan_niezbedny0

Serial wydaje się bardzo liberalny, promuje feminizm i jest nawet wątek homoseksualny

keareton

Akurat ten wątek był chyba najgorszą jak do tej pory częścią tego serialu zupełnie niepotrzebna i jakby na siłę dodana ale zapewne coś w książce na ten temat było poruszone więc może dlatego trafiło do scenariusza. Mam zamiar przeczytać książki może tam logicznej było to umiejscowione.

keareton

Możliwe. Nie oceniam całościowo, bo popatrzyłem trochę na początku, ale zraziła mnie jakaś sztuczność.
Nie po drodze mi jakoś z tymi współcześnie robionymi serialami historycznymi, nic na to nie poradzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones