PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809994}
8,1 7 406
ocen
8,1 10 1 7406
Stulecie Winnych
powrót do forum serialu Stulecie Winnych

Czy ten serial jest naprawdę dobry, czy tak naprawdę to jest ocena ludzi którzy oglądają tylko polskie mierne seriale lub ocena jest sztucznie podniesiona przez rządowe trolle? Proszę o opinię osoby które lubią też światowe kino. :)

użytkownik usunięty
orzeh8

Myślę, że serial był całkiem dobry do połowy 1 sezonu - potem coraz więcej absurdów i zagrań typowo telenowelowych. Z początku bardzo dobre role i ciekawe historie tracą znaczenie na rzecz wymuszonych romansów i sensacji. Niektóre wątki są bez powodu porzucane, a w ich miejsce wchodzą jakieś kompletnie nieciekawe i nierealistyczne rzeczy. Na początku 2 sezonu przestałam oglądać. Kiedy zaczynałam, dawałam ocenę ok. 8/10, teraz oceniam serial na 2/10 - tak bardzo zdążył się zepsuć przez kilka odcinków. Czasami patrzę jak mi mignie w telewizji - poziom dalej spada.

Widocznie oglądałaś za krótko, serial trzyma poziom przez cały czas. Zaczynam sezon 3 i wciąż jest świetnie. Do telenoweli to raczej daleko. Film jest na podstawie książki.

chance81

Zwłaszcza, że drugi sezon jest nieporównywalnie lepszy od 1.

ocenił(a) serial na 9
orzeh8

jest

ocenił(a) serial na 8
orzeh8

Tak jest naprawdę dobry . Zajmuję sie przemysłem kinowym zawodowo i uwierz mi jak na Polskie warunki jest bardzo dobry. Podobał Ci się taki czas Honoru ??? To spodoba CI się tak samo i ten serial. Po prostu Pokazuje nam 100 lat Polski i Polskiej historii z punktu Widzenia Prostej Polskiej rodziny zaczynamy jakoś 1910 a wszystko kończy sie w 2010. Ocecne odcinki przedstawiają lata 70te . Wiec jak się łatwo domyślić nie mamy jednego głównego bohatera a brzemię to nie jako przechodzi z pokolenia na pokolenie czyniąc tym samym ten serial wyjątkowym. Mówię to nie jest Ślepnąc od Świateł , Król czy Wataha ( najlepsze Polskie Seriale ) ale też broń boże to nie jest jakaś szmira/tasiemiec ala klan. Każdy sezon ma po 13 odcinków po to żeby mozną było w te odcinki władować dużą kasę i żeby wszystko wyglądało jak najlepiej i jak njlepiej oddawało dane okoliczności. Najlepszym i najciekawszym bohaterem tego serialu jest POLSKA- oraz to jak się zmieniła na przestrzeni 100 lat. Twórcy są tutaj tak skrupulatni że znający historię widz zobaczy różnicę w życiu naszych bohaterów np podczas stalinizmu oraz to jak się wszystko poluzowało i zaczęło być nieznacznie lepiej kiedy Gomułka przejął władzę. Czpaki z głów za takie przywiązanie do historii i szczegółów

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Mimo tego iz jest produkowany przez ta propaGANDOWĄ tubę. Z tych 4 mld co poszły dla Kurskiego wynikła jedna , jedyna dobra rzecz i jest nią ten serial.

ocenił(a) serial na 9
orzeh8

Mimo, ze to tvp to tak. Musieli cos zrobić dobrze, żeby niebyło że wszystko jest złe.

Emilia_Ciesielska_97

Tyle tylko, że sezon 3 wyszedł im naprawdę źle!

ocenił(a) serial na 9
trancit

szczerze mówiąc sezon nie jest zły, tylko ta magia gdzieś uciekła. Pytanie gdzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones