PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809994}
8,1 7 408
ocen
8,1 10 1 7408
Stulecie Winnych
powrót do forum serialu Stulecie Winnych

Skoro mamy inne aktorki wcielające się w role Ani i Mani, to czemu tego samego nie zrobiono z rolami ich mężczyzn, to byłoby chyba bardziej spójne i łatwiejsze do przyjęcia dla widza. Takie nowe otwarcie z nowym sezonem. Weronika Humaj (jako dotychczasowa Ania) i Stefan Pawłowski (jako Michał Śniegocki) w moim odczuciu tworzyli piękną ekranową parę, była między nimi niesamowita chemia, fantastycznie się ich razem oglądało. Totalnie nie mogę sobie wyobrazić, że teraz nagle Stefan Pawłowski (nawet postarzony charakteryzacją) ma wypaść przekonująco u boku Urszuli Grabowskiej. Rogucki i Bacia też fajnie wypadli jako para i jakoś trudno sobie wyobrazić, że teraz Rysiek będzie miał u boku inną Mańkę. Jakiś taki zgrzyt jest w tym wszystkim.

annaanna_filmweb

Weronika Humaj zagra teraz córkę Mani, Kasię. No cóż. Myślę, że łatwiej jest postarzyć dojrzałego mężczyznę niż 20-kilkulatki o dziewczęcych rysach twarzy. Dlatego pewnie zdecydowano się na zmianę.

Karo_oraK

Ja rozumiem dlaczego zmieniono aktorki grające główne role, po prostu uważam, że przy zostawieniu całej dotychczasowej obsady i tylko wymianie dwóch aktorek, będzie to bardzo dziwne w odbiorze dla widza. Uważam, że lepiej by było gdyby wymiana dotyczyła większości głównej obsady, tak jak to miało miejsce np. w serialu "The Crown" gdzie w trzecim sezonie wymieniono większość głównej obsady, i słusznie zrobiono jest w tym spójność, ktorej by nie było gdyby przykladowo został aktor grajacy młodego księcia Filipa i nagle miałby niby tą samą ale jednak inną żonę - królową. A tak patrzymy na nowy sezon tak, że bohaterowie są ci sami ale wszyscy są dużo starsi dlatego teraz są w skórze nowych aktorów. Jak tylko część obsady się zmienia to wszystko jest pomieszane i dziwaczne, w każdym bądź razie ja tak to odbieram.

annaanna_filmweb

Według mnie dobrze, że resztę zostawili w spokoju. To by już nie było to samo. Niektórzy bohaterowie pod koniec 2 sezonu byli już w podeszłym wieku, więc dziwne by było teraz ich wymieniać na innych aktorów. Poza tym akcja raczej będzie się skupiać na nowym pokoleniu. Iwaszkiewicz, Kazimierz i Ignacy też zmienili się w 2 sezonie, a dużej zmiany czasowej wtedy nie było. Może teraz też nie będzie źle.

Karo_oraK

Pożyjemy, zobaczymy, wg mnie Rogucki i Walach jako para może jeszcze dadzą radę, bo są w podobnym wieku, i on wygląda dość poważnie, ale Pawłowski i Grabowska to nawet jak jego postarzą będą się na 99% prezentowali jak matka z synem, mam nadzieje że się mylę.

annaanna_filmweb

Według mnie mogli wziąć kogoś nowego do roli Kasi. Dziwnie się będzie oglądać starą (młodą) Annę Winną w roli swojej siostrzenicy.

ocenił(a) serial na 8
Karo_oraK

Wg mnie to celowy zabieg, aby pokazać podobieństwo w ich rodzinie.

annaanna_filmweb

Według mnie pani Grabowska powinna grać Manię a pani Walach Anię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones