Stulecie Winnych
powrót do forum 4 sezonu

ktoś to jeszcze ogląda? Ja mam zamiar odpuścić, ale dzisiejszy odcinek jeszcze obejrzę

ocenił(a) serial na 9
Pawcio_filmaniak

Najsłabszy i męczący ten sezon nr 4. Kasiążka Pani Albeny trwa do 2014 to dopiero będzie nuda bez ciekawego tła historycznego, w XX wieku o ile wcześniej TVP nie zawiesi produkcji.

ocenił(a) serial na 8
KN1979

Dla mnie 4 jest lepszy od 3. Zresztą tom 3 książki mógłby nie powstać...

KN1979

...a wczoraj właśnie po obejrzeniu 4 odcinka wstąpiła we mnie nadzieja, bo zobaczyłem Wałęsę. Obawiałem się, że w filmie pokażą, że to Bracia Kaczyńscy skaczą przez płot, żeby dostać się do Stoczni a agent Bolek chowa się w stodole w Brwinowie i nadaje radiostacją szyfrogramy do Moskwy:)) Nic takiego się nie zdarzyło - kurdę, będę oglądał...

ocenił(a) serial na 10
Pawcio_filmaniak

Ale Bolek też nie skakał przez płot.

GoldenBoyM

No wiem, że nie skakał. UBeckie motorówki przecież nie skaczą przez płoty. Dobrze jest - Pani Ałbena nie pozwoliła uPiSowić swojej powieści, przynajmniej na razie

GoldenBoyM

Wniebowstąpienie Pana Prezesa Jarosława też dziś wieczorem nie nastąpiło. Po przemówieniu normalnie zszedł z podium

ocenił(a) serial na 10
Pawcio_filmaniak

No i co? Coś o nim wspominałem?

GoldenBoyM

A dlaczego mój post ma być jakąś odpowiedzią na Twoje tezy? Jesteś moim przełożonym? To ja założyłem wątek

ocenił(a) serial na 10
Pawcio_filmaniak

tak,niestey moja mama to ogląda

kjurga228

i ma rację, bo ostatnio zaczęło robić się interesująco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones