PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95506}

Sunset Beach

5,7 1 221
ocen
5,7 10 1 1221
Sunset Beach
powrót do forum serialu Sunset Beach

POWRÓT DO TV

ocenił(a) serial na 8

Od stycznia 2014 Sunset Beach będzie emitowany na CBS Drama - informacja z pierwszej ręki,
stacja poinformowała o tym na swoim profilu na facebooku :) Bardzo mnie to cieszy!

ocenił(a) serial na 7
Germanotta

a jaki to jest kanal ?bedzie po Polsku:P?

ocenił(a) serial na 8
bianka226

Tak to polski kanał :) Tutaj jego profil: https://www.facebook.com/CBSDramaPolska?fref=ts

ocenił(a) serial na 7
Germanotta

startuje 27 stycznia :-)

ocenił(a) serial na 10
aleks241082

Właśnie widziałam reklamę :) Jak stacja pojawiła się w Polsce, to pisałam do nich, ale nie przewidywali emisji SB choć w jakiejś rozpisce na necie widziałam, że ma być.
A jednak od 27 stycznia o 19:00 w CBS Drama zobaczymy SB. Mam prawie wszystkie odcinki po angielsku, ale nie miałam okazji oglądnąć, niektóre w kiepskiej jakości, a teraz mam nadzieje, że oglądnę i nagram sobie w lepszej :)
Oby nie skończyli na emisji 1 sezonu, mam nadzieje, że SB zyska ogrom nowych fanów :)

Germanotta

Cześć Germanotta :)
Mam do ciebie pytanko, a mianowicie czy wiesz może kto śpiewa piosenke w odcinku 186, gdy ben przyjeżdża do meg? Wiem że tytuł to "Stay with me" i że śpiewa para!!! Obszukałam w cały net i nic :( Podaje ci linka do tego utworu
http://www.youtube.com/watch?v=qwNg4JrAjQ4
utwor zaczyna się po 1 min i 55 sek. Napisz proszę na prywatnego emaila, bardzo proszę: monia.gorzow@poczta.fm

ps. również go oglądam na CBS Drama, rewelacja że go wyemitowali ponownie, ale szkoda że będzie się ciągnął aż 2 lata :(

Pozdrawiam serdecznie i fajnie że są jeszcze osoby, które uwielbiają ten serial :) :) :)

ocenił(a) serial na 8
monikakozina2013

Niestety nie mam pojęcia jaka to piosenka :(
Też bardzo się cieszę, że Sunset Beach wróciło! Nie oglądałem go nigdy wcześniej i długo czekałem, żeby wreszcie zobaczyć :)

ocenił(a) serial na 10
Germanotta

a w necie nie ma jak obejrzeć albo ściągnąć? kurde nie mam w pokoju TV

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones