PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499291}
7,9 554
oceny
7,9 10 1 554
Superjail
powrót do forum serialu Superjail!

bardzo specyficzny klimat, ciężko znaleźć cos podobnego do tego. Oprawa graficzna tego serialu jest naprawdę świetna. Mozna powiedziec ze 'ryje banie' ale ma w sobie to cos i przyciąga :)

użytkownik usunięty
PuDZ

Oprawa graficzna jest drastyczna ale jest piękna. Pomieszanie Wonki z Dukem w postaci Naczelnika z tą jego bajecznie wyraźną wymową przyprawia mnie o dreszcze. Poza tym, ten serial jest chwilami naprawdę zabawny.
I'm coming home to jedna z lepszych piosenek openingowych, bardzo wpada w ucho. Te bębny na końcu trochę drażnią,ale chu j z tym.

ocenił(a) serial na 10
PuDZ

prawde mówiąc z początku sceptycznie patrzyłem na tą kreskówke, ale jesli poświęci się jej troche uwagi to naprawde zachwyca pomysłowością. dawno nie widziałęm czegoś tak oryginalnego, polecam tym którzy szukaja czegoś dziwnego ;)

ocenił(a) serial na 10
PuDZ

Sądzę że serial emanuje zepsuciem, psychodelicznym przekazem, brutalnością i kilkoma rzeczami za które 40 lat temu trafilibyśmy do pierdla :p Więc jest zajeb**** :)

ELVIS1410

bardzo wartka akcja

PuDZ

Dwa słowa: JEST NAJLEPSZY!

Kopciarz

gdzie go mozna obejrzec?

ocenił(a) serial na 10
robek81prl

watchcartoononline

arkasatana

pardon, ich kaine ja po polsku gawarit ;)

ocenił(a) serial na 10
PuDZ

Kopie Dupe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones