Superman i Lois
powrót do forum 1 sezonu

Dlaczego Marvel jest w stanie stworzyć efekty specjalne na poziomie w swoich serialach, a DC raczy nas efektami z Painta? Czy twarz Supermana, aż tak się zmienia kiedy zakłada pelerynę, że rodzone dzieci przez 17 lat nie ogarnęły, że tata jest nie z tego świata? Dlaczego rodzina nie ma problemów z tym, że nadprzyrodzony ojciec i nadprzyrodzone dziecko będą patrzeć jak brat i matka starzeją się, chorują i umierają podczas gdy ta dwójka zachowa młodość i zdrowie przez dziesięciolecia? Dlaczego Superman w pelerynie jest umięśniony jak Arnold, a Kent jest chudy jak patyk? Dlaczego dialogi są takie drewniane ? Dlaczego aktorzy są z drewna?

Ezo_Okami

Oho, kolejny krytyk i recenzent oceniający drewniane dialogi i aktorów z drewna, boże jaki ten serial jest zły, a jakie Marvel robi cuda! No nieprawdopodobne. A jak oceniasz montaż i reżyserię?

jacob_filmweb

nie umiesz odróżnić recenzji od trzech subiektywnych zdań ?

Ezo_Okami

"Dlaczego Superman w pelerynie jest umięśniony jak Arnold, a Kent jest chudy jak patyk?"

Bo jak jest Clarkiem to robi wydech, a jak zakłada kostium to robi wdech i tak trzyma XD

sirserafin

jebłem śmiechłem dobrze skwitowana odpowiedź

ocenił(a) serial na 5
Ezo_Okami

To proste. Jak zakłada okulary to jest całkiem innym człowiekiem. On spadł jak był mały, więc się starzeje, nie wiem w sumie jak to działa, nigdy nie interesował mnie Superman, ponieważ jest zbyt OP i przez to po prostu mało interesujący dla mnie.

ocenił(a) serial na 10
Ezo_Okami

coś z głową masz nie tak gosciu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones