Superman i Lois
powrót do forum 1 sezonu

Tylko mnie przez 5 odcinków tak denerwował ten Jordan?

ocenił(a) serial na 10
DominiKKK7

Troszkę jest dziwny. Miałem wrażenie że to jakaś gorsza wersja Kylo Rena.
Jednak dzięki temu że uzupełnia go Sarah Cushing on jakby wtapia się w tło. Myślę że faktycznie jest pierdołowaty w realnym życiu, widać to po scenie gdy uderzył Supermana. Jednak później przywiązujemy się do tych aktorów i jest świetnie z mojego punktu widzenia. W sumie to żaden z aktorów nie przypadł mi od razu , no może poza aktorką grającą Lane oraz właśnie Sarah Cushing. Te dwie aktorki od razu mi się spodobały. Zaś samego Supermana "polubiłem" dopiero w scenie gdy został postrzelony.
Jednak najbardziej brakowało mi Erici Durance (nie wiem czy dobrze odmieniam jej imię) czyli aktorki grającej Lois Lane w Tajemnice Smallville. Z czasem przyzwyczaiłem się do Elizabeth Tulloch zwłaszcza że tu mieliśmy już dojrzałą Lois , która już sporo przeżyła, była matką dwójki dzieci.  
 Tak czy inaczej Erica Durance wymiatała i dla mnie serial Tajemnice Smallville pomimo że oglądałem go zawsze od pierwszego odcinka do ostatniego to zaczynał się z chwilą jej pojawienia. 

ocenił(a) serial na 7
DominiKKK7

Nie tylko ciebie. W ogóle strasznie wkurza mnie obsadzanie 18-20 latków w roli 14letnich braci. Wiem,że nie tylko tutaj tak jest ale tu wyjątkowo mnie to razi. A sam serial chyba najlepszy z tej całej miernoty CWverse/Arrowverse

ocenił(a) serial na 8
DominiKKK7

Jorda jeszcze jakos wytrzymam ale akurat ta lois mi jakos nie podeszla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones