PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833730}

Sweet Home

Seuwiteuhom
7,0 4 905
ocen
7,0 10 1 4905
Sweet Home
powrót do forum serialu Sweet Home

Cudownie groteskowy

ocenił(a) serial na 8

Zachwycił mnie klimat tej produkcji. Nie wiem dlaczego, ale przywiódł mi na myśl Miasteczko Halloween Tima Burtona i pierwsze części Hellraisera z lat 80. Nietuzinkowe, bardzo wymyślne stwory wywołują raczej uczucie chorej fascynacji i niepokoju, niż lęku. Wspaniale się na nie patrzy.

ocenił(a) serial na 6
Chataya

Zgadzam się, że klimat fajny ale ilość patosu, nieszczęścia i tragicznej przeszłości wszystkich bohaterów w pewnym momencie się robi komiczna. Nawet jak na kino azjatyckie. Podczas oglądania zastanawiałem się jak mogła wyglądać rozmowa o najem mieszkania w tym bloku.

- Dzień dobry, chciałem obejrzeć mieszkanie na 3 piętrze. Jest jeszcze wolne?
- Tak, ale zanim je Panu pokażę chciałem zapytać o jedną rzecz.
- Oczywiście, proszę.
- Jaka jest najgorsza rzecz jaka się Panu w życiu przytrafiła?
- Najgorsza rzecz? Dziwne pytanie... Może fakt przerwania studiów?
- Przerwania studiów?
- Tak.
- Dlaczego? Ktoś Pana prześladował, znęcał się nad Panem lub chociaż może zgwałcił?
- ... Nie, miałem słabe stopnie.
- Aha...
- ... To jak mogę zobaczyć mieszkanie?
- Już wynajęte. Żegnam

No ku*** której traumy tu nie dotknięto? Wszystko było :)

ocenił(a) serial na 6
albertoxxx

Tak było ;)

ocenił(a) serial na 6
albertoxxx

Yeah, i ten utwór Imagine Dragons powtarzany chyba z 4 razy w każdej "epickiej" scenie :D Uwielbiam kino azjatyckie, ale patos i przegadanie tu jednak było zbyt duże, żebym dał więcej niż 6. Jakby skrócić serial o połowę byłoby naprawdę bardzo dobrze. Środkowe odcinki prawie nic nie wnoszą, a jedynie zapychają na siłę fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones