serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Syn

The Son
2017 - 2019
44m
7,2 1 162
oceny
7,2 10 1 1162
"Syn" to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Syn zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

"Syn" to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. Widzowie poznają historię Eli’a McCullougha (Pierce"Syn" to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. Widzowie poznają historię Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który jako dziecko został porwany, a następnie wychowany przez członków plemienia Komanczów. Dzięki reminiscencji ukazana zostaje droga, jaką musiała przejść rodzina McCulloughów, aby zostać jednym z najpotężniejszych i najbogatszych rodów w Teksasie.

studio
American Movie Classics (AMC) / Mad Hatter Entertainment
tytuł oryg.
The Son
inne tytuły
Pierwotnie angaż do roli Eli'a otrzymał Sam Neill - gdy jednak zrezygnował z powodów osobistych, zastąpił go Pierce Brosnan.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Fabuła filmu zaczyna się w 1849, a czasami współczesnymi jest rok 1915. Czyli 66 lat różnicy. Eli w chwili porwania był nastolatkiem 15-16 letnim. Jednym słowem w 1915 ma już ponad 80 lat, jeździ do kochanki, znosi trudy wypraw, po prostu cud!

Stacja AMC poinformowała właśnie, że serial dostał zamówienie na drugi sezon. Potwierdzono także informację, że premiera nowego sezonu odbędzie się w przyszłym roku.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Jestem po 130 stronach książki (z 700) i jednym odcinku - scenarzysta pogubił jedno pokolenie, w powieści Jeanne urodziła się dopiero w 1926 r. choć w filmie ma już kilkanaście lat gdy akcja dzieje się w 1915. W powieści była prawnuczką a nie wnuczką Elliego, a ten w 1915 miał 79 lat - jego syn Peter liczył sobie...

Widzę, że w TVP 1 emisja została odwołana, będzie dopiero w TVP 2 od 27.07

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones