Synowie Anarchii (2008-2014)
Synowie Anarchii: Sezon 7 Synowie Anarchii Sezon 7, Odcinek 11
Odcinek Synowie Anarchii (2008-2014)

Odzienie boleści

Suits of Woe 1h 12m
8,6 623
oceny
8,6 10 1 623
Synowie Anarchii
powrót do forum s7e11

Wreszcie Jax wie a najmniej tym wszystkim mamuśka sie przejęła jeszcze namiesza a Unser jest
żałosny

machiavellimind

Platynowy order "Szkło w naplet za spojlerowanie" wędruje do... tydymtydym. MACHIAVELLIMIND! Serdecznie Gratuluję :)

Sined

A ty co idiotą jesteś ? Temat założony po emisji, w tytule podany odcinek to co sie spodziewałeś? Widocznie IQ identyczne z Unserem

machiavellimind

To, że ty oglądałeś nie znaczy, że zrobił to każdy odwiedzający filmweb.
Widocznie też masz coś wspólnego z Unserem, którego nazywasz żałosnym.

machiavellimind

Twoim tokiem rozumowania, jak ktoś załóżmy nie oglądał filmu Se7en, ale napiszesz jakie jest zakończenie w komentarzu, które ludzie często czytają przed obejrzeniem (czy warto tracić czas) , to znaczy, że wszystko jest w porządku, bo jest już 19 lat po premierze? Dodatkowo Filmweb wprowadził pod tekstem nowo-założonego tematu opcje "Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.". Więc jak już wchodzimy w potoczną nomenklaturę i nazywamy kogoś idiotą, warto się zastanowić nad tym czy sami nimi nie jesteśmy.

Sined

Tytuł jasno nawiązuje do odcinka, nie jest to luźno rzucona kwestia odnośnie serialu także każdy kto wchodzi tutaj oglądał i chce podyskutować na TEMAT ODCINKA i nie ma to nic wspólnego z przykładem filmu który podałes. Kwadratu spoiler specjalnie nie zaznaczyłem bo jest to oczywiste dla każdego myślącego, jak widać sie myliłem i wchodzą ludzie zwolnieni z myślenia przed obejrzeniem odcinka w jasno określoną zakładkę - jestem ciekawy co oczekiwałeś tu przeczytać oprócz info o odcinku
a Unser jest żałosny, wie o tym i mam nadzieję ze zginie z powodu Gemmy przed śmiercią zdając sobie z tego sprawę

ocenił(a) serial na 8
machiavellimind

A nie zauważyłeś może bystrzaku, że pierwsze linijki tematu są widoczne na głównej stronie serialu?
Nie trzeba wchodzić w temat by zobaczyć jego treść "Wreszcie Jax wie a najmniej tym wszystkim mamuśka sie przejęła jeszcze namiesza a Unser jest żałosny"
Ktoś che wejść skomentować inny temat, a mimowolnie rzuci okiem na pierwsze słowa tego tematu.
Gratuluję tego platynowego orderu :))

host3234

Otóż to, pierwsze linijki tematu są widoczne na głównej stronie serialu i zdradzają treść.

Po to jest opcja spojler, żeby ją zaznaczyć. Co z tego, że emisja odcinka była, jak nie wszyscy oglądali na bieżąco i na przyszłość inni bedą oglądać.

Podsumowujać machiavellimind zamiast przyznac się do oczywistego błedu brniesz dalej,a tzn, że jesteś idiotą.


Przechodząc do odcinka. Jax poznał prawdę i głównie temu poświecony jest odcinek. Zapowiadają, że Marx ma wyjść z kaucją wiec z tego powodu może być akcja + zemsta na Barowsky'm.

host3234

Macie racje po czasie zauważyłem ze wyświetlają cześć wypowiedzi także szkło w naplet sie należy
Bronić sie mogę tylko tym ze napisałem Jax wie
Ale co wie - odnośnie Barosky czy Gemma to juz po obejrzeniu

ocenił(a) serial na 7
Sined

xD

machiavellimind

Unser jak na człowieka z rakiem płuc, który nie chce się leczyć żyje wyjątkowo długo. Do reszty się nie wypowiadam bo zacząłem dopiero 4 sezon, ale z tego co pamiętam choć mogę się mylić Unserowi dawali kilka miesięcy, a źyje aż do 7 sezonu ?

ocenił(a) serial na 8
Mayhem1987

nastąpiła remisja

ocenił(a) serial na 10
Mayhem1987

jak to nie chciał się leczyć? jara na potęgę, a kanabinoidy są substancją, która z rakiem walczy, więc na swój sposób walczy, tylko z pomocą natury, nie chemii.

prowned

Odnośnie Jaca jedna myśl - Claya nie cierpiał za wiele rzeczy w tym body count a sam co porobił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones