serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Synowie Anarchii

Sons of Anarchy
2008 - 2014
45m
8,1 58 573
oceny
8,1 10 1 58573
7,1 7
ocen krytyków
Jax Teller, wiceprezydent i syn założyciela motocyklowego gangu, odnajduje stare dzienniki ojca. Pod ich wpływem postanawia dokonać zmian w klubie. Zobacz pełny opis
Synowie Anarchii zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 2 inne nagrody oraz 31 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Sezon 1: Producent wykonawczy "Świata gliniarzy" przedstawia fascynujący serial, który zabiera widza do brutalnego, bezwzględnego świata wyjętych spod prawa motocyklistów. Synowie Anarchii żyją, jeżdżą i umierają dla swoich braci. Kiedy lider klubu (Ron Perlman) i jego żona (Katey Sagal) prowadzą resztę w stronę eskalującego bezprawia,Sezon 1: Producent wykonawczy "Świata gliniarzy" przedstawia fascynujący serial, który zabiera widza do brutalnego, bezwzględnego świata wyjętych spod prawa motocyklistów. Synowie Anarchii żyją, jeżdżą i umierają dla swoich braci. Kiedy lider klubu (Ron Perlman) i jego żona (Katey Sagal) prowadzą resztę w stronę eskalującego bezprawia, jej syn Jax (Charlie Hunnam) musi wybierać pomiędzy lojalnością a dziedzictwem.

na podstawie
Brady Dahl (materiały do scenariusza, historia) / Cori Uchida (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Fox 21 (współudział) / FX Productions (współudział) / Linson Entertainment / więcej
tytuł oryg.
Sons of Anarchy
inne tytuły
Forever Sam Crow (tytuł roboczy) USA
więcej
Początkowo rolę Clay'a miał zagrać Scott Glenn. Nakręcono nawet sceny z jego udziałem do pilota serialu, które później musiały zostać powtórzone, gdy okazało się, że w postać wcieli się jednak Ron Perlman.
W odcinku 3x3 pt. "Caregiver" w roli Bachmana pojawia znany pisarz Stephen King. Richard Bachman to jeden z pseudonimów tego autora, pod którym wydawał niektóre ze swoich książek.
Na końcu odcinka 01x13 "The Revelator" Jax stoi przed nagrobkiem Johna Tellera. Kiedy kamera zaczyna się cofać widać wyraźnie, iż nazwiska na innych nagrobkach powtarzają się co kilka rzędów.
Witajcie w Charming. Miasteczku, które na pozór nie wyróżnia się niczym szczególnym w słonecznej Kalifornii. Miasteczku o wdzięcznej, ale także i ironicznej nazwie, bowiem Charming z urokliwym miejscem ma niewiele wspólnego. Tutaj współczynnik zabójstw czasem i przewyższa przestępcze Baltimore znane z kultowego "Prawa ulicy". więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To jest jeden z tych seriali które najchętniej wymazałabym z pamięci, żeby móc obejrzeć jeszcze raz :) 10/10

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Jeden z tych seriali, który angażuje do reszty. Obejrzałam całość w 2,5 tygodnia. Nie jest genialnym dziełem, ale ma niesamowity klimat, uzależnia. Sprawia, że cholernie przywiązujesz się do postaci, razem z nimi kochasz i nienawidzisz. Do tego fenomenalny soundtrack! Czekam na sequel po latach z Abel'em na czele :)

Nie zastanawiajcie się...

ocenił(a) serial na 10

Obok "Breaking bad", najlepszy serial jaki powstał. Kto nie oglądnie umrze niespełniony i nieświadomy, że umarł niespełniony...

Za długi.

ocenił(a) serial na 6

Serial zdecydowanie za długi. Pierwsze dwa sezony jeszcze spoko, 3 sezon już gorszy, a wątek wypadu do Irlandii to już katastrofa. Od 5 sezonu już się przymuszałem aby oglądać dalej. 7 sezonów gdzie w kółko ogląda się dokładnie to samo. Jakiś atak, jakiś odwet. Ciągle to samo. Gdyby nie to że ściągnąłem całość na raz...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones