Synowie Anarchii
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 8

Mam małe pytanko a nie chcę przeglądać forum, jako że spojlerów od groma....

Ogólnie słyszałam całą masę dobrego o tym serialu. Pierwszy i drugi sezon przeleciałam w mig.
Tak że się oderwać nie mogłam.
Doszłam do 3sezonu i.... wypaliło mi się. Niby jest super. Niby jest dużo mojej ulubionej postaci
(chibsa :) ) ale jakoś tak..... przerwałam w połowie odcinka i w zasadzie całkowicie straciłam
zainteresowanie serialem.
I tu pytanie: mam się przemordować przez tą 3 bo np jej poziom jest kiepski, czy już lepiej nie
będzie?

ocenił(a) serial na 8
Deddlith

zdecydowanie powinnaś się przemóc i obejrzeć dalej. też miałam podobnie. sezon 3 jest dla mnie najgorszy, ale za to finał powała, nie pożałujesz bo od 4 znowu super :) nowa historia, nowe image itd. :)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

Uffff myślałam że ogólnie serial zdechł.
Zostało mi 5odcinków, skoro w ostatnim jest jakaś moc, to tylko 4.... jakoś przebije się przez nie :)

Dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 8
Deddlith

juz nawet 12 odc jest spoko wiec milego ogladania :)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

napisz po seansie jak twoje wrażenia:)

ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

kurcze, zabieram się do tego jak pies do jeża.

Ale motywujecie, więc w weekend akurat będzie można przysiąść. Dam znać na 100% :)

ocenił(a) serial na 10
Deddlith

Moim zdaniem za to 3 sezon najlepszy (a finał mistrzostwo!)

ocenił(a) serial na 10
Deddlith

Moim zdaniem 3 sezon (jako jedyny!!) jest nudny. Ten cały belfast bla, bla, bla.... za to koncowka jest mistrzowska! Wgniata w fotel! heh jak dotrwasz do konca to na pewno nie pozalujesz ;) no i od 4 znow sie zaczyna :) nowe przygody, nowy image itp itd. Ogladaj, WARTO! A jak dotrzesz ogolnie do konca 6 sezonu to dopiero jest moc ... kocham ten serial :)

ocenił(a) serial na 8
dapo9

No właśnie mnie strasznie dziwi, że to takie nudne.
Ja od pierwszego wejrzenia pokochałam Chibsa i słuchać bym go mogła cały czas. Wiec skoro akcja do Belfastu się przenosi i poniekąd on z cienia wychodzi, to powinnam być przeszczęśliwa.
A tu takie smęty.
Nawet nie tyle że nuda, to jakieś takie to mdłe, że zwyczajnie nie ciekawi co się stanie dalej.

ocenił(a) serial na 10
Deddlith

To szybciutko przeskakuj ta nude do ostatniego odcinka, zobaczysz co zrobi Chibs ;)

ocenił(a) serial na 8
dapo9

Zwycięski argument - całe półsezonu za jednym zamachem przeszło:)
Właśnie zasiadam do finału i aż mnie skręca co tam zastanę :)

Akcja z Tarą super.
Bałam się. ze akcją Chibsa będzie sprowadzenie rodzinki do USA ale na szczęście. Kurde nie mogłam znieść tych lasek. Jeszcze ta Fi jakoś by w tłumie uszła ale ta córusia to totalnie jakaś z kosmosu. W ogóle cały ten wątek na maxa naciągany i jakiś taki niedorobiony. Ale przynajmniej koniec z nim

Zakochałam się w akcji Tiga i jego ukochanej :D Przyznam, ze chyba najlepszy motyw jak do tej pory. Tyle kurde czasu nakręcali tajemnicę :D

ocenił(a) serial na 8
dapo9

o szlag szlag szlag!
Przerwa!

ocenił(a) serial na 10
Deddlith

I jak? Warto było? :)

ocenił(a) serial na 8
dapo9

Oj zdecydowanie bylo warto :)
Przy akcji Chibsa musialam sobie spauzowac i po chwili wrocic :p
A koncowka to mistrzostwo swiata.
Mam nadzieje ze tragedia 3sezonu nie ciagnie sie w kolejnych?

No i dzięki za info, ze warto bylo oglądać dalej :)

ocenił(a) serial na 10
Deddlith

Nie, pozniej juz wszystko wraca na odpowiedni poziom heh :p a ogolnie ostatni odc. ostatniego dotad sezonu zegnie Cie z nog, zapewniam :) Milego ogladania! (zazdroszcze, ze masz jeszcze tyle przed soba ahhh)
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones