Szadź (2020-2024)
Szadź: Sezon 2 Szadź sezon 2, odcinek 7
odcinek Szadź (2020-2024)

odcinek 7

44m
6,2 308
ocen
6,2 10 1 308
Szadź
powrót do forum s2e7

Co sądzicie? Jak dla mnie zakończenie otwarte na sezon 3. Nie jestem przekonana, czy tak zakochana Lila nagle zaczęłaby współpracować. A wątek warkoczy? W samochodzie Lila zwraca uwagę Piotrowi, ze nie chodziła w warkoczach w domu dziecka, a we wszystkich przebitkach ma taką fryzurę. Ostatnia scena - pewnie Monika zostanie zamknięta za przemyt lub coś podobnego. Mały wyrasta na nowego tatusia od pierwszego odcinka tego sezonu. Praca policji to w ogóle osobny temat.

ocenił(a) serial na 5
fortepianistka

Może to pisał scenarzysta serii Szybcy i wściekli ??? Wszystkie postscie zachowują się jakby w ogóle rozumu nie posiadały.

Żona Wolnickiego to powinna być z dziećmi w samolocie już w finale pierwszego sezonu. Idiotka.

Polkowska zamiast zawiadomić policję to sama jedzie na kolejną prywatną rozgrywkę z Wolnickim.

Policja wie że w sprawie tego chłopaka co wyskoczył z balkonu jest ewidentny dowód na zabójstwo bo się czas nie zgadzał i nie robi z tym nic.

Oczywiście każdy w tym serialu mieszka sam. Żadnej rodziny w domu jak np Roma czy ta policjantka.

Marcin5800

Chujowe zakończenie będą jeszcze ciągnąć z trzy sezony aby kasę nabić

ocenił(a) serial na 7
fortepianistka

Szczerze mówiąc to byłam zaskoczona, ze to koniec sezonu, szukałam jak co wtorek, kolejnego odcinka na playerze. Co do warkoczy .. Lila nie mówiła, że nie nosiła w ogóle warkoczy tylko "wtedy nie nosiłam", czyli w dniu danego wydarzenia, o którym wspomina Piotr. Zwróć uwagę, że w pierwszym odcinku Lila nie ma warkoczy tylko kucyka, można się domyślać, że zaczęła je pleść później. Myślę, że ta scena miała na celu pokazać, że Lila zaczęła otwierać oczy, a tanie teksty Piotra już nie robiły na niej wrażenia ;)

asiczka666

"Kucyka" nie miała. Miała za to kucyk. Jest różnica czy się kupuje w sklepie wąż (np. w ogrodniczym) czy węża (w zoologicznym).

ocenił(a) serial na 7
fortepianistka

A co sie wydarzyło w ostatnich minutach po tym jak Wolnicki zaatakował Polkowską i uciekł?

ocenił(a) serial na 8
fortepianistka

Lila zorientowała się że była okłamywana od samego początku, dlatego zaczęła współpracować. Była w niego zapatrzona, ale nie była morderczynią.

foch_

Przecież wstrzyknęła studentce morderczą dawkę pavulonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones