110. pozycja tego serialu mowi wszystko o tym rankingu. Smutne...Nie wiem czy ludzie oceniaja serial bez ogladania? Albo moze po jednym odcinku?;/
Niestety. Pomimo zachwytów na forum pozycja nadzwyczaj niska. Choć ja pamiętam czasy, gdy był on obecny w Top 100, a nawet wchodził do pierwszej dziesiątki.
"Filmwebowskie" rankingi nie oddają prawdziwej sytuacji.
Bo po prostu na filmwebie jest najwięcej nastolatków. (bez urazy. Sama mam 15 lat, ale odnoszę się tu do typowego, stereotypowego nastolatka. Bo większość moich rówieśników nie ogląda takich produkcji jak SFU, 'se7en' czy 'Breaking Bad'. Wolą popularne dzisiaj serie typu 'Pamiętniki Wampirów', 'Plotkara' ) Co wyjaśnia, dlaczego serial "Plotkara" jest na 37 miejscu, a SFU, które jest znakomitym serialem jest na miejscu 110. Albo chociażby takie wysokie, 16 miejsce Iana Somerhalder'a (które wg mnie zajął głównie dzięki swojemu wyglądowi), który wyprzedza np Petera Falk'a, Kevina Spacey'ego, Samuela L. Jackson'a, czy Michaela C.Hall'a.
Na takie coś nic nie poradzisz.
No jak na 15 latke... to mas zbardzo dojrzale myslenie i juz niezle oszlifowany gust filmowy :)
Co masz na myśli? Po pierwszym sezonie odpuściłem sobie oglądanie na rok czasu. Jakoś mnie nie wciągnęło. Teraz wróciłem i ogląda mi się całkiem znośnie ale bez szału.
po prostu jest to wedlug mnie najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstal. Niesadze bym obejrzal w zyciu cos lepszego. Ten film wstrzasnął mną doglebnie, a rzadko mi sie to przydarza. komarrek27 radze ci obejrzec jeszcze raz pierwszy sezon bo pewnie juz duzo pozapominales. Pamietam, ze przez pierwszych kilka odcinkow rowniez trudno bylo mi ogladac ten serial. Musialem sie do niego przywyczaic. Mysle, ze z tym serialem jest jak z genialna piosenka. Dostrzegamy piekno tego dziela dopiero po czasie, nastomiast w pierwszej chwili zupelnie tego nie widzimy. Tylko to co latwe i przyjemne jest doceniane przez szeroka publicznosc ze wzgledu na swoja chwytliwosc, a to co trudne do zrozumienia niedoceniane. Nie chce sie wymadrzac, ale mam nadzieje, ze kiedys poczujesz to co ja ogladajac ten serial ! Na tym forum duzo ludzi opisalo kwintesencje piekna tego serialu, wiec odsylam cie do tych sttron Pozdrawiam:)