PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122546}

Szkarłatny płatek i biały

The Crimson Petal and White
7,8 1 194
oceny
7,8 10 1 1194
Szkarłatny płatek i biały
powrót do forum serialu Szkarłatny płatek i biały

Gdzie można obejrzeć ten serial? Kiedyś czytałam książkę i bardzo mi się podobała, teraz jakoś przypadkiem trafiłam na serial na filmwebie i z chęcią przypomniałabym sobie tę historię :)

ocenił(a) serial na 8
olasaymyname

rozwiązanie nieco mało intuicyjne, ale można tak: xbmc + 1channel

olasaymyname

na telewizjer . tv pod linkiem telewizjer. tv/category/programy/seriale/the-crimson-petal-and-white-szkarlatny-platek-i-bia ly/

zfreud

Dzięki za odpowiedź :)

olasaymyname

obecnie na VOD

SUNNYER

ale tylko 3 odcinki. a gdzie reszta?!?!

Poza tym co za CHU. z tego Wiliama Rakhama, czysty CHAM właśnie, że bzykać co noc każdą to tak, być dowartościowywanym, nabierać wiatru w żagle, być wampirem energetycznym to tak, być mytym, tulonym, pocieszanym, wspieranym., mieć i guwernantkę i kochankę i powiernicę i doradcę to tak, ale żeby po dupczeniu wziąć odpowiedzialność za dziecko to już nie! co za cham i chu.. że nie używa kondomów ani nie podnieca kobiety tylko gwałci. i posiadł taką wiedze poetyczną a nauczyłby się stosunków pozakoitalnych między uda czy coś, aby nie bolało i dzieci nie było. To idiota i cham!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones