PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803081}

Szkoła dla elity

Élite
7,1 45 629
ocen
7,1 10 1 45629
3,5 2
oceny krytyków
Szkoła dla elity
powrót do forum serialu Szkoła dla elity

na samym początku, gdy dowiadujemy się że to Marina jest tą ofiarą tak odrobinę zrobiło mi się smutno. no bo młoda i pełna życia itd. ale im głębiej w las, im bardziej poznajemy Marinę, moja niechęć do tej dziewczyny co raz bardziej wzrasta i ostatecznie absolutnie nie było mi przykro że zginęła. ktoś też tak jeszcze miał?


Marina była definitywnie najbardziej irytującą postacią w "Elite". ta dziewczyna to chodząca porażka. niby gardziła ludźmi z jej środowiska a była przecież dokładnie taka sama jak oni. egocentryczna i egoistyczna hipokrytka i skończona kretynka. i ta jej "wiatropylność"... prze 18 r. życia załapać się na HIV i zaciążyć. przy takiej córce można przedwcześnie posiwieć. absolutnie nie dziwne, że jej matka lubiła często zaglądać do kieliszka. tylko współczuć rodzinie.


i żeby tak ryzykować dla faceta, którego tak naprawdę w ogóle nie znała... strasznie mnie wkurzyła, gdy wsypała brata Nadii, Omara. irytowało mnie też to w jaki sposób traktowała Samu...no po prostu chodząca porażka z tej dziewczyny. beznadziejna córka i siostra. beznadziejna przyjaciółka. beznadziejna dziewczyna. trzeba mieć do czegoś takiego prawdziwy talent. i ona się dziwiła, że narobiła sobie tylu wrogów?

ocenił(a) serial na 8
isobel

Byłam gorsza jak miałam 18 lat.

miszczurek

......no i? co mnie to? oczekujesz gratulacji?

ocenił(a) serial na 7
miszczurek

To tylko współczuć rodzicom

ocenił(a) serial na 5
miszczurek

Kto pytał?

ocenił(a) serial na 8
isobel

Mnie najabrdziej zadziwia fakt, że zaraziła się wirusem HIV jak rozumiem poprzez stosunek bez zabezpieczenia a i tak decyduje się przespać z kolesiem który jak wskazuje fabuła był kryminalistą również nie myśląc o zabezpieczeniu. Ciąża to jedno ale chorób wenerycznych jest więcej. Nic jej to nie nauczyło. To jest dość szokujące. I dodatkowo to że ona nie zaraża bo bierze leki nie ma znaczenia, bo jest to dość istotna kwestia przy stosunku nawet przygodnym. Nie lubiłam jej postaci ani trochę.

isobel

Zgadzam się, była z niej też niezła wredota. Śmiała się z zawieszenia Lu, wyśmiała Pola, pogrywała z Carlą i wykorzystała ich dawną przyjaźń, miała gdzieś brata, któremu naprawdę na niej zależało. Niefajne. Miała wiele szans naprawy problemu z zegarkiem, ale ich nie wykorzystała.

ocenił(a) serial na 7
isobel

Mam dokładnie takie same odczucia. Na początku polubiłam jej postać niestety była najgorsza ze wszystkich. Ok rozumiem, że rodzice bogacze nie poświęcali jej pewnie czasu a w zamian miała wszystko inne natomiast wyrosła z niej rozpieszczona egoistka oraz hipokrytka.

klaudia2251

Oby polo sie zaraził !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones