PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803081}

Szkoła dla elity

Élite
7,1 45 629
ocen
7,1 10 1 45629
3,5 2
oceny krytyków
Szkoła dla elity
powrót do forum serialu Szkoła dla elity

Podoba mi sie ta para ale mam jedno ale... Nadia wachala sie aby sie z nim zwiazac ze wzgledu na rodzine, religie itd Ale nie miala problemu z tym aby sie z nim przespac tak szybko? Troche to nie pasuje. I nie pasowala mi scena “zabawy “ miedzy Polo i Anderem- wiele lat przyjaciele, Ander dopiero co sie przyznal,ze jest gejem itd

ocenił(a) serial na 9
Romualda_Filipczak

Nadia nie miała problemu by spędzić noc z Guzmanem bo naprawdę się w nim zakochała i chciała tego, dlatego nie miała problemu by z nim się przespać~ tak ja uważam :)

ocenił(a) serial na 8
Romualda_Filipczak

Przecież Nadia mówiła, że jeżeli ma stracić dziewictwo to tylko z kimś kogo kocha. A kocha Guzmana. Bez sensu by było gdyby poszła do łóżka z byle kim. Nie rozumiem też co ci nie pasuje w tamtej scenie między Polo i Anderem. Jakie to ma znaczenie, że są wieloletnimi przyjaciółmi? Ludzie eksperymentują - i to bardzo często razem ze swoimi przyjaciółmi.

Romualda_Filipczak

Ta cała Nadia w ogóle jest jakaś dziwna...

ocenił(a) serial na 9
robipati

Szczególnie w trzecim sezonie. Ona i Malick to najbardziej irytujące połączenie z całego serialu.

breakeven

Tak, ja cały czas mam wrażenie, że ona jest fałszywa. Ten jej uśmiech jest taki nieszczery.

ocenił(a) serial na 9
robipati

Faktycznie coś w niej jest takiego nie do końca uczciwego. No i to jej wieczne ocenianie innych podczas gdy sama nie jest bez skazy.

ocenił(a) serial na 7
breakeven

To co najbardziej nie pasowalo to jej seks w szkole. Litosci

ocenił(a) serial na 9
pati_121

Tak! Przecież zrobiła dokładnie to samo co Lu i Guzman na początku pierwszego sezonu. Ich wtedy zamierzała wydać.

breakeven

Pozwolę sobie włączyć się do Waszej dyskusji. Otóż, postać Nadii przypomina mi nieco postać Dana Humphrey'a z Gossip Girl. Nadia czuje moralną wyższość nad dzieciakami z elity, wydaje jej się, że jest od nich lepsza, przyznaje sobie prawo do oceny ich zachowań, wyborów itp., a mimo to łazi na ich imprezy, okłamując przy tym swoich rodziców (dobrze wie, żeby tego nie pochwalili, ale to nie jest powód, by okłamywać bliskich), pieprzy się z Guzmanem w szkolnej szatni tak jak wcześniej Lu (swoją drogą to cud, że nikt inny, oprócz Walerio, ich w tej szatni nie nakrył). Nawet ma swoją sex-taśmę, tak jak Dan.

ocenił(a) serial na 9
Lucyfer06

Faktycznie widzę tu pewną analogię, trafne spostrzeżenie ;) Oglądałam zarówno Plotkarę jak i Szkołę dla elity i w tej kategorii bohaterów o podwójnych standardach jednak większą sympatią pałam do Nadii. Dana po prostu nie mogłam znieść i nie mogę pojąć, że dostał szczęśliwe zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones