PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803081}

Szkoła dla elity

Élite
7,1 45 522
oceny
7,1 10 1 45522
Szkoła dla elity
powrót do forum serialu Szkoła dla elity

Podobny do 13 powodow

ocenił(a) serial na 7

Niezly w swoim gatunku.Arcydzielo to to nie jest, ale naprawde niezly serial .Denerwuje mnie tylko to,ze z dzieciakow 16 letnich zrobili doroslych- tak po amerykansku.Koncowka zaskakuje I mysle,ze niebawem 2 sezon nie?

ocenił(a) serial na 8
aawantura

Tylko my obejrzyliśmy cały sezon w ciągu dwóch dni? :)
Drugi sezon chyba za rok w październiku też ale, już się nie mogę doczekać!.

Anonimoowy

Przebije obejrzalam w jeden dzien ;)

ocenił(a) serial na 8
Anonimoowy

Ja również rozprawiłam się z tym serialem w dwa dni . Konstrukcja mega podobna do nagradzanego w zeszłym roku Big Little Lies ale widać, że ten gatunek ma to do siebie. U mnie duży plus za poruszenie dość istotnych tematów. Bardzo łatwo było przegiąć tworząc postać geja, muzułmanina i dealera w jednym... a jednak się udało (przynajmniej w mojej ocenie) :)

ocenił(a) serial na 6
aawantura

Końcówka to prawda była zaskakująca, ale domyśliłam się już po pierwszym odcinku kto zabił. Mimo to serial spodobał mi się i nie mogę się doczekać kolejnego sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
_Bez_

Już po pierwszym odcinku?

ocenił(a) serial na 6
wiktoria71184

Znaczy może nie wiedziałam, ale się domyślałam :)

ocenił(a) serial na 7
_Bez_

Jak to możliwe, skoro zabójca był ledwo wspomniany w pierwszym odcinku?

ocenił(a) serial na 6
RitaTita_UwU

Serial mi się podobał, ale był dość schematyczny. W sensie pomyślałam, że to prawdopodobnie ta osoba zabije ponieważ nikt nie będzie jej podejrzewał.

ocenił(a) serial na 7
_Bez_

Tylko, że takich osób których nikt by nie podejrzewał, naliczyłam w pięć minut czwórkę:
Nadia
Lu
Carla
Andre
Po prostu, dziwię się, że akurat wcelowałeś w zabójcę.
Poza tym, ten serial nie jest aż tak schematyczny, zwłaszcza w porównaniu do takich tworów jak "Riverdale".

ocenił(a) serial na 7
RitaTita_UwU

A przepraszam, źle napisałam, powinno być "wcelowałaś".

ocenił(a) serial na 6
RitaTita_UwU

Nie mogę się wypowiedzieć na temat "Riverdale", ponieważ nie oglądałam, ale wyszłam z założenia, ,że "Szkoła dla elity" nie będzie serialem z jakąś bardzo wymyślną fabułą. Może bym się nie spodziewała kto jest zabójcą, ale teraz nie jest tak prosto zrobić zaskakujący kryminał, dlatego założyłam, że mordercą będzie ktoś kogo się nikt nie spodziewa, a kiedy się okazało, że Polo jest bardzo nieśmiały i się jąka, to zaczęłam podejrzewać, że to on będzie mordercą.

ocenił(a) serial na 7
_Bez_

Po 1? Wow, prawdziwy Sherlock z ciebie :)

aawantura

Oby tylko w drugim sezonie nie było kwiatków jak w "13 powodów 2"...
A sam serial, no cóż jak dla mnie w całości lepszy od, można powiedzieć amerykańskiego brata.

ocenił(a) serial na 7
aawantura

Obejrzałam w dwa dni. Do ostatniego odcinka chciałam by to była zamknięta historia. Teraz nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Zakończenie bardzo na plus. Czy podobny do 13 powodów, może troszkę, ale jak dla mnie lepszy.

ocenił(a) serial na 6
ziaba933

Dla mnie serial nie umywa się do 13 powodów. Wiele nudnych, naciaganych momentów, bohaterowie zachowują się jakby byli niespełna rozumu. Bogate dzieciaki, które nie mają problemów więc sami je sobie tworzą, karykatura Plotkary i thrillera w jedynym. Jedynie wątek Nadii i jej rodziny ciekawy, na plus też soundtrack.

ocenił(a) serial na 8
aawantura

Tak, Netflix już potwierdził 2 sezon

ocenił(a) serial na 7
aawantura

Mi się spodobał też sound track w serialu - ktoś wie co to za muzyka? Ogólnie aktorzy moim zdaniem grali na wysokim poziomie, szczególnie podobała mi się postać Lu i Guzmana. Napięcie między Guzmanem a Nadią też pięknie odegrane. Co do porównania do 13 powodów - główna przyczy a zamieszania tak samo irytująca;)

aawantura

Dzieciaki dzieciakami, ale w Hiszpanii imprezowanie zaczyna się o wiele wcześniej niż u nas (i wszystko to co z nim związane). Także to akurat uważam za prawdziwe...

pat3zee

I u nas w wielu przypadkach tak to wygląda.

ocenił(a) serial na 6
aawantura

dla mnie o wiele lepszy niż nudny, jak flaki z olejem 13 powodów :)

ocenił(a) serial na 7
aawantura

Samuel mi przypomina tego Claya z 13 powodów XD

aawantura

Jest już zapowiedź drugiego sezonu...
https://www.youtube.com/watch?v=LF1gY8eClyI
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

Pełen zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=4KqPIAntm50

aawantura

Czym dalszy sezon Szkoły dla Elity tym większa cenzura scen z Carlą (Ester Expósito).
Pierwszy odcinek I sezonu był bardzo pozytywnie zaskakujący pod tym względem. Carla niesamowicie zmysłowa i piękna. Normalnie pokazywali jej biust podczas scen, a potem jeszcze tylko sekundowy kadr z jej biustem w 3 odcinku (ten trójkącik) i KONIEC. A co dalej w sezonie II i III? Wszystkie inne sceny to było ukrywanie jej ciała przed widzami. Nie wiem czy to ona nie chciała pokazywać chociażby biustu, czy producenci zmienili zdanie.
Poza tym z tą Mariną w I sezonie (María Pedraza) były dwie sceny, ale pokazali wielokrotnie więcej (tyłek i piersi), niż ze znacznie piękniejszą Ester.
Już nie mówiąc o tym że dupy FACETÓW pokazywali wielokrotnie (jakby serial bardziej kierowany do gejów), a tyłka Ester w normalny sposób nie pokazali ani razu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones