PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803081}

Szkoła dla elity

Élite
7,1 45 495
ocen
7,1 10 1 45495
Szkoła dla elity
powrót do forum serialu Szkoła dla elity

Brzmi jak gdyby to miał być serial w stylu Plotkary

cehennem

Tak go tez reklamują jako serial w klimacie Plotkary :)

lana1990

Po pierwszym odcinku-niestety-to prawda ;)

pogodno_2

Ja nie widzę podobieństwa, ten serial jest znacznie cięższy klimatem

skate130

Może jest, ja po pierwszym odcinku daję sobie spokój.

pogodno_2

Jedyny związek z plotkarą to dobór atrakcyjnej obsady. Serial o dzieciakach z Manhattanu, a serial o morderstwie to trochę inny klimat jednak.

shrrew

Dla mnie to strasznie tabloidowo-bez charakteru, ale może moje wyobrażenie i oczekiwania są winne. Po kwadransie nie byłam w stanie tego oglądać. Tak bywa, nNie wszystko jest dla każdego ;)

shrrew

Ktoś na forum moim zdaniem słusznie stwierdził że ten serial to połączenie plotkary, skam i 13 powodów

shrrew

Lu przypomina pod niektórymi względami Blair. sama tez ma chłopaka który ja nie kocha a ona za nim lata (Blair-Nate)

ocenił(a) serial na 7
cehennem

moze i tak gdyby to nie bylo tak nudne

ocenił(a) serial na 6
cehennem

Do plotkary to bardzo daleko. Po pierwszym odcinku można mieć takie wrażenie. W drugim coś zaczyna się dziać. Później serial wciąga. Można obejrzeć z zaciekawieniem :) chociaż jest wiele lepszych seriali ale na pewno czasu przy nim się nie straci.

cehennem

Raczej jak Zbuntowani, tyle, że tam nie było zabójstwa.

https://www.filmweb.pl/serial/Zbuntowani-2004-208630/descs

ocenił(a) serial na 8
cehennem

Klimatem nie przypomina plotkary .jedyne podobieństwo to rywalizacja bogatych i biednych ,ale to czesta fabula seriali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones