Szkoła dla elity
powrót do forum 5 sezonu

Czy ten serial ma jeszcze choć odrobine wiarygodności !!! Szkoła dla Elity od zawsze stała na bakier z realnością… ale sezon piąty już przekroczył wszelkie granice. Totalne odrealnienie w zachowaniach, wątkach, intrygach nawet w dialogach…
Na dodatek wszystko to już było, powtarzalne i schematyczne…
Szkoła dla Elity to dowód, że niektóre serie powinny zakończyć się po 3 sezonie !

ocenił(a) serial na 8
nowak_pawel_sluzbowy

Racja powtarzalny i być może lepiej jakby wcześniej zakończyli. Z drugiej strony nie pojawiłoby się kilkoro fajnych postaci. A serial nigdy nie był wiarygodny i nie miał taki być 5 sezon nie odbiega pod tym względem od poprzednich, ale moim zdaniem jest lepszy od 4.

ocenił(a) serial na 8
nowak_pawel_sluzbowy

Xd zarzucasz serialowi, który opiera się na zadeklarowanym konkretnym schemacie, że opiera się na zadeklarowanym konkretnym schemacie. Za młodu musiałeś strasznie nienawidzić ScoobyDoo, bo każdy odcinek był o "tym samym", tylko potwory się zmieniały... Odrealnienie w zachowaniach? Dialogach? Przecież cała koncepcja ma pokazywać surrealistyczny, przekolorowany, opływający złotymi i brylantowymi absurdami obraz uber-bogatej młodzieży. Jeśli wiesz, jakie są realia takich kręgów- serdecznie Ci zazdroszczę. Ja pozwolę sobie nie podchodzić do tego jako do produkcji dokumentalnej, tylko jak do ckliwej historyjki o przyjaźni i miłości, zakolorowanej kryminałem. W kategorii tego, czym ma być dla mnie ten serial- sprawdza się znakomicie. To, że nie możesz znaleźć tam swoich fetyszy - trudno. Daleko temu do absurdu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones