PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 078
ocen
7,3 10 1 8078
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

Dotarła do mnie wiadomośc prosto z australi , że jeden z fanów Szkoły złamanych serc razem z pozostałymi fanami znaleźli sponsora który opłaci powstanie nowego 7 sezonu , na razie trwają rozmowy z byłymi aktorami tego serialu , wiem już na pewno że chec do grania w dalszym sezonie wyraził Drazik i Anita (małżeństwo) oraz tak zwany Kurt . Niestety nie wiem co z resztą podobno z niektórymi trudno nawiązac kontakt ponieważ przebywają w różnych krajach na całym świecie. Podobno scenariusz ma byc taki że szkoła w ostatnim roku szkolnym działała nielegalnie i wszyscy uczniowie którzy ją ukończyli będą musieli odbyc kształcenie jeszcze raz <- wymyślili taki początek ze względu na to że na pewno nie uda się wszystkich byłych aktorów przekonac do serial . Dlatego w serialu nie wszyscy podejmą naukę jeszcze raz. Co o tym sadzicie ? jeśli nie uda się emisja tego serialu w tv , ma on zostac wydany na dvd w 6 językach. Prace nad nowym sezonem mają się zacząc po wakacjach nie znam dokładnej daty.
Więcej informacji napisze po powrocie z australi. Pozdrawiam

gdziejechac

A i jeszcze jedna bardzo wazna wiadmośc w tych 6 jezykach ma byc polski.

ocenił(a) serial na 10
gdziejechac

Co?! Drazic z ta twarzą do HBH?!Wykluczone! Przecież to badziew! No sory, ale bedą chyba uwzględnic w scenariuszu, że go pociąg przejechał! vJak dla mnie musi występować Ryan, Katherina i Les!!! A poza tym Hartley Heighs- nowa buda, została w Australii wyburzona, więc gdzie ich przeniosą? Znów do starej szkoły, która w serialu została zburzona w 130 odc?! To i tak nie będze to samo, bo klimat 21 wieku to nie to samo co genialne lata 90!!! Twórcy chyba nie znają przysłowia, że trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Ale może kręcenie nowego sezonu sprawi,że TVP będzie dalej emitować HBH i jak skończą 6 sezon to zaczną od początku i na końcu zobaczymy nową serię. No są plusy i minusy....

katott

Ale z tego co wiem nie będzie za dużo starych aktorów i będzie tak jak kiedyś że co kilka odcinków będa pojawiac się nowe twarze nie będzie to na zasadzie że powróci większośc aktorów , scenariusz jeszcze nie jest dokładnie znany ale wiem że pracują nad nim , moze zaistniec taka sytuacja ze np. niektorzy starzy aktorzy będa pojawiac sie jako goscie lub beda pracowac w szkole , pamietam ze byla jakas postac ktora chciala zostac nauczycielka nie pamietam jak ona sie nazywala ale wiem ze trwaja z nia rozmowy.

ocenił(a) serial na 10
katott

I może to wydanie nowej seii na DVD spowoduje, że i pozostałe wydadzą po polsku! Oby!

ocenił(a) serial na 10
katott

Ale skąd Ty masz takie wnikliwe informacje?

katott

jestem obecnie w pracy w australi jeden z pracownikow moja kolezanka ktora znam prawie od dziecka jest w tym klubie fanow i o wszystkim mi opowiedziala wiem ze sponsorem jest jest chyba rowniez ten sam czlowiek ktory kiedys sponsorowal serial : "Na fali"

ocenił(a) serial na 10
gdziejechac

A Ci szanowni australijscy sponsorzy nie mogli by wydać HBH na DVD pierwsze sezony (od 1 do 4) po Polsku! POwiedz to swojej koleżance, może ona się za tym wstawi!

gdziejechac

to nieoficjalne i niepotwierdzone info takze ne ma co sie napalać
nawet oficjalna strona serialu nic na ten temat nie mówi. Jest jedynie wzmianka o nowym serialu młodziezowym produkowanym przez twórców hbh pt. "LOL"
Ja obstawiam ze nie bedzie 7 sezonu. IMO chyba nawet lepiej by było zeby nie powstawał - bedzie podobna sytuacja co z "odgrzewanym" beverly hills 90210

ocenił(a) serial na 10
Bobikx

Dokładnie....po co niszczyć ideał. Nic nie powtórzy sukcesu lat 90

katott

Dokładnie ! HBH było dobre do 130 odc. Potem straciło swój urok. A jeśli miałaby być ta 7 seria to oby był w niej Charlie i tak jak powiedziała Kattor Katherine.

_Pauka

Dla twojej wiadomości wróciłem z australi 2 dni temu. Jeśli ktoś niue wieży to nie mi to nie przeszkadza ja tylko podałem informacje , a i jescze jedno serial nie ma byc na podstawie terazniejszosci to znaczy : ubrania klimat i tym podobne zeczy maja pasowac dokladnie do tamtych lat. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
gdziejechac

Tak, obecny w Australii, a FW jako miejsce zalogowania pokazuje Wrocław...

Sądząc po reakcji, wkręt fanów Ci się udał ;)

1923

Dla twojej wiadomości wróciłem z australi 2 dni temu. Jeśli ktoś niue wieży to nie mi to nie przeszkadza ja tylko podałem informacje , a i jescze jedno serial nie ma byc na podstawie terazniejszosci to znaczy : ubrania klimat i tym podobne zeczy maja pasowac dokladnie do tamtych lat. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
gdziejechac

Gubisz się już.

O 15:16 pisałeś dziś:
"jestem obecnie w pracy w australi"

O 20:27 zmieniłeś na:
"Dla twojej wiadomości wróciłem z australi 2 dni temu"

W temacie "kto nagra odcinek 173, 174, 175? i wrzuci na youtube????" o 14:46 napisałeś:
"chetnie bym nagral gdbym mial tylko sprzet ;/"

Wniosek taki, że siedzisz w Wrocławiu i zwyczajnie Ci się nudzi. Wkręta Ci wyszła, ludzie dali się nabrać, więc wystarczy już ;)

Zbyt dużo nieścisłości w Twoim poście - absolutna nieznajomość u Ciebie obecnej sytuacji aktorów HBH, brak jakiejkolwiek wzmianki na jakimkolwiek serwisie fanowskim, bądź serwisach w Australii. O powrocie HBH wie tylko jedna osoba, Ty, bo też i tylko Ty wymyśliłeś to ;)

1923

Co do tej trescie sie pomylilem ponioslo mnie ta wiadomosc i sie bardzo z niej ucieszylem , myslael ze wy tez ale widze ida w moja strone same wiadomosci o oszustkie , dziekuje wam za to... wiecej wiadomosci zatrzymam sobie

ocenił(a) serial na 10
gdziejechac

ej sluchajcie! chlopak podal na informacje i powinnismy sie z tego cieszyc! mozliwe ze juz jej nie otrzymamy jak bedziemy tak sie odnosic, jesli to zmyła to trudno trzeba byc przygotowanym na wszystko. powinniscie sie cieszyc. :) wiem, ze 21 wiek nie zastapi nam lat 90 bo to na prawde wspaniale lata, ale.. jesli wprowadzal ten klimat to chociaz odrobinke bedzie nam to przypominalo wlasnie te cudowne lata. Drazic faktycznie ma juz dosc inną twarz. ale jest wspanialym aktorem i wiele fanów liczy wlasnie na niego. nie badzmy takimi egoistami. jesli wam zalezy to musicie wierzyc ze bedzie ok. wiem, że nadzieja matką głupich :) ale nadzieją możemy doprowadzić do sukcesu. ['do sukcesu' nie kojarzyć z moda na sukces, ktora emituje tvp ;|] pozdro.


a Ty gdzie jechać - dawaj nowe wiadomości :) ale jesli to sciema, to daj spokoj ;) - mimo tego wierze chłopie w Ciebie ;]]

ocenił(a) serial na 9
paulinka1975172621975

A po co czytać jakieś zmyślone brednie? Nie lepiej sprawę postawić jasno? HBH nie wróci.

1923

HBH nie wróci.. To nas pocieszyłeś :( :D

ocenił(a) serial na 10
gdziejechac

Koledze się nudzi ;) Tak się składa, że niedawno rozmawiałem z kilkoma aktorami z HBH i o niczym takim nie wspominali. Poza tym twórcy nawet nie wydali serialu na DVD, więc gdzie tam się brać za kontynuację.

Co do twarzy Callana (Drazicka). Wcale nie jest z nią tak źle, blizna na twarzy, która go jakoś specjalnie nie szpeci. Pewnie większość, która wie o jego wypadku kojarzy go teraz jako Callana z tych zdjęć zrobionych zaraz po wydarzeniu. Jednak przez te lata bardzo on wyszczuplał i zdecydowanie przypomina Drazicka z HBH ;)

ocenił(a) serial na 9
kubos92

Noweg-starego Drazica można oglądać w serialu "Rush" ;)

ocenił(a) serial na 10
kubos92

dzięki za info. ;) szkoda, ze lipa. ;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones