PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113607}
8,2 868
ocen
8,2 10 1 868
Szpiedzy i piraci
powrót do forum serialu Szpiedzy i piraci

Obejrzany...

ocenił(a) serial na 9

...po wielu wielu wielu latach.Nadal robi wrażenie.Nie przeszkadza nawet fakt,że nagrywali po angielsku,dubbing włoski a jeszcze lektor polski(chociaż z drugiej strony ciekawi mnie dlaczego taki zabieg ? ) :D Efekty specjalne i inne bajery wiadomo jakie,ale za dzieciaka to nie przeszkadzało i teraz tym bardziej,bo chłonie się każdą minutę obrazu :) Absolutnie jestem zakochana w obu braciach,chociaż moje serce zawsze będzie bardziej pirackie :P Muzyka piękna,cudowna,wzruszająca,nic dodać nic ująć(główny motyw był chyba inspiracją do Piratów z Karaibów,bo podobieństwo ogromne). Nie zmieniło się to,że jak nie lubiłam postaci Livii tak nie lubię i chyba ciężko mi będzie odświeżyć sobie także "Książe i żebrak" z jej udziałem,ale na szczęście w tym serialu jakoś często jej nie widzimy(nie rozumiem jak obaj mogli tak za nią szaleć ;) ).Malinche piękna i wspaniale do siebie pasują z Ferrante.Widać,że aktorzy dobrze się ze sobą na planie dogadywali.Ehhh aż się łezka w oku kręci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones