Szpieg D'83

2015
Szpieg D'83
7,7 1 387
ocen
7,7 10 1387
2 042
chce zobaczyć
{"type":"film","id":742655,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Deutschland+83-2015-742655/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Szpieg D'83
 • użytkownik usunięty

  Bardzo mi się spodobał Szpieg D'83, od razu mnie wciągnął swoją złożonością i atmosferą, ale zastanawia mnie kilka rzeczy:
  1. Dlaczego generał Schweppenstette sfałszował raport NATO, choć widział, że Rosjanie są gotowi uderzyć prewencyjnie?
  2. W burdelu zastrzelono Kramera gdy ratował Alexa przed konsekwencjami jego ekstremizmu i sprawa została tak lekko zamieciona pod dywan?
  3. Generał Arnold ma żonę Niemkę ale zdaje się w ogóle nie przeżywać faktu, że zastrzelono w jego obecności prostytutkę.
  Właśnie takie detale sprawiają, że nie mogę ocenić serialu wyżej, choć na każdy odcinek czekałem z niecierpliwością.

 • Inga__filmweb ocenił(a) ten serial na: 9

  Dobre pytania.

  Dodam jeszcze, że akcja w burdelu zaowocowała dwoma trupami: prostytutki i oficera Bundeswehry. I nic. Sprawca całego incydentu nietknięty. Obawiam się, że w takiej sytuacji nawet jego powiązania rodzinne by nie pomogły.

  kolejne pytanie. Dlaczego oficer NRDowskiego wywiadu pokazuje narzeczonej Kolibra jego zdjęcie z Yvonne? Czemu to miało służyć?

 • Frida_2 ocenił(a) ten serial na: 8

  Inga__filmweb Hej.
  Mysle, ze zdjecie pokazane bylo po to, aby wzbudzic w pierwszej dziewczynie Kolibra zazdrosc. Kazdy wie, do czego jest zdolna zraniona kobieta. STASI strasznie lamalo ludzi psychicznie.

 • Frida_2 ocenił(a) ten serial na: 8

  Czesc.
  1. Moze mial chrapke na wyzsze stanowisko. Widac bylo te jego walke o fotel z drugim generalem.
  2. Jak dla mnie smierc Kramera byla przypadkowa i nikt nie wiedzial do kogo celuje, totez to mnie nie zaprzata. Co jednak mnie zastanawia, to fakt, ze Jackson tak szybko odpuscil. Wyobrazalam sobie, ze wykorzysta swoje stanowisko do usuniecia mlodego.
  3. Ale po co mial to przezywac?