PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 261
ocen
6,3 10 1 4261
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy

Czytając inne posty dotyczące podsumowania serialu, prawie w zupełności się z nimi zgadzam. Oglądając ostatni odcinek nie wiedziałam, że kończy on cały serial. Było to najgorsze 45 minut w ciągu tych 5 sezonów. Sądzę, że wszyscy znienawidzili Amy za to jaką stała się egoistką tak samo Grace. Wiele, ale naprawdę wiele spraw zostało niewyjaśnionych. Co z Ethan'em i Kathy, co z Benem, co z mamą Amy ( którą rzuciła dziewczyna), co z Jacki'em, co z Ashley (którą mogli pokazać chociaż w jednym z ostatnich odcinków). Mogłabym tak wymieniać praktycznie o każdym bohaterze ! Sprawa z Adrian była jednym słowem DZIWNA. Ponieważ nagle się rozstała z Omar'em, (który bardzo pragnął ślubu a nagle yy nie dzięki nie chce) a chwile później są już razem zakochani i szczęśliwi. Z całego serialu najbardziej żal mi Ricky'ego taki chłopak to skarb ! Był on cudowny i robił wszystko na życzenie Amy. Tak samo można powiedzieć, że Jack został okrutnie potraktowany przez Grace która okazała się, no po prostu słów nie ma, tak samo jak Amy. Zostawiła chłopaka i przede wszystkim syna bo poszła na studia ! Serio ? I najpierw nalegała ona cały czas na wspólne mieszkanie, na ślub i wiele innych. Gdyby serial skończył się po oświadczynach i jakby po tym w ciągu 10 minut pokazali ich życie za 5 lat byłoby idealnie. Serial skończył się jedną wielką porażką i mam nadzieje, że to tylko jeden taki niewypał ABC Family, ponieważ oglądam jeszcze parę seriali tego programu i mam nadzieje, że jednak skończą się one happy end'em (niby szczęśliwe zakończenia są oklepane, lecz wolę takie niż jakie przed chwilą obejrzałam). Kiedy zobaczyłam końcówkę było mi bardzo żal Ricky'ego i Johna za to jak zostali opuszczeni, naprawdę to było bardzo dołujące.
PS. Nie rozumiem wątku z suknią Amy, ponieważ sądziłam, że dojdzie do ślubu i się okaże, że została ona pięknie przerobiona. Tak samo wątek z Grantem był niepotrzebny bo jak już go zaczęli to myślałam, że coś się rozwinie między nim a Grace, a jednak był on tylko dla jeszcze większego zamieszania.
PS2. Zmienili Bena z troskliwego chłopaka w jakiegoś psychola ! Sądziłam, że on znajdzie swoją miłość i będzie szczęśliwy. I jeszcze to jak Ricky się zapytał Amy czy kocha Bena to była praktycznie jednoznacznie potwierdzająca odpowiedź co było wielkim głupstwem po tym jak Amy się wszystkiego wypierała.

ocenił(a) serial na 3
Kamila_2408

Czytając wszystkie posty stwierdzam że chyba jestem jedyną osobą która cieszy się ze Amy i Ricky nie są razem. Dla mnie Amy była okropną egoistką , uważała ze wszystko jej się należy od początku serialu dla tego nie lubiłam jej już od kilku pierwszych odcinków pierwszego sezonu. Nie wiem jak ludzie mogli zauważyć dopiero teraz jaka ona jest no ale ok.
Dużo osób pisało że jej charakter był nie do zniesienia już w 4 sezonie , szczerze do tego sezonu to nawet nie dotarłam . Skończyłam gdzieś w połowie 3 i tylko obejrzałam ost odc żeby zobaczyć jak wszystko się kończy.
Z całego serialu najbardziej lubiłam Rickiego więc ciesze się ze nie skończył z kimś takim jak Amy . Co prawda chiałam żeby na koniec był z Adrian, jak dla mnie zawsze do siebie pasowali ale tak też jest dobrze :)

mrau145

Zgadzam się z każdym słowem! Też byłam za Adrian i Ricky'm;) a ostatnim odcinkiem tego serialu, jaki obejrzałam w całości, był ten z ich rozstaniem.

Kamila_2408

to jaki był ten sekret Amy ?

DeRo_filmaniak

Sekretem Amy była jej ciąża z Rickym w 1 sezonie :D

to wszystko wina zrytego tłumaczenia tytułu, chociaż jakby przetłumaczyli słowo w słowo to "sekretne życie amerykańskich nastolatków" tez troche lipnie :D

ocenił(a) serial na 7
Kamila_2408

Zgadzam się. Totalna po*ebana porażka.

Kamila_2408

Nie oglądałam wielu seriali, ale ten obejrzałam ze względu na Shailene Woodley i finał naprawdę mnie rozczarował, najgorsze zakończenie serialu, jakie widziałam- pełno niedomówień, niewyjaśnionych spraw, pourywanych wątków i że tak powiem nagle z dupy rozpad ich związku, który budowali przez tyle czasu... -.-

ocenił(a) serial na 7
gogo224

Mimo, że już tyle lat temu skończyłam oglądać ten serial to zdania na jego zakończenie nie zmieniłam i nie zmienię naprawdę nie wiem co scenarzyści musieli mieć w głowie żeby to tak zakończyć jakby najzwyczajniej w świecie nie mogło się skończyć happy end'em.

Kamila_2408

Jestem na początku 2 sezonu i serial przynudza i nic ekscytującego się nie dzieje nuda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones