PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36366}

Tajemnice Sahary

Il segreto del Sahara
7,6 1 158
ocen
7,6 10 1 1158
Tajemnice Sahary
powrót do forum serialu Tajemnice Sahary

Jakie widzieliście różnice pomiędzy obiema wersjami? Wiadomo oczywiście, że wersja serialowa, która ma 7 odcinków trwa dłużej niż wersja filmowa. Z tego co zauważyłem to w filmie jest narrator (głos Michaela Yorka) a w serialu chyba nie. Poza tym w filmie jest nieco inne zakończenie niż w serialu.

Axel

Ja przed chwilą oglądałem wersję, która trwała 123min. i jakoś nie potrafię znaleźć tego filmu na Filmwebie.

bennyhillshow

ja też nie znalazłem wersji filmowej, na Filmwebie jest tylko serialowa wersja.

ocenił(a) serial na 8
RyH

Na Polonii 1 nadają wersję filmową jak też i serialową.

ocenił(a) serial na 10
Axel

Ale jest to tylko tvrip z dzwiękiem stereo a liczy sie mieć serial w jakości dvd-r z dolby z lektorem(ja tak mam),bo na telewizorach LCD nowszej generacji to duża różnica,a propo Axel ty masz ponoć 2000 kaset starych,ja również kolekcjonuje,może uzupełnimy swoje braki wzajemnie,podaj emeil to wymienimy informacje

ocenił(a) serial na 8
maciek27

Napisz do mnie na blogu, podam wtedy maila.
W necie jest rip całego serialu "Tajemnice Sahary" - 7 odcinków nagranych z Polonii 1, z polskim lektorem.

ocenił(a) serial na 10
Axel

Nie mam mozliwosci napisac prywatnej wiadomosci do Ciebie(nie wiem dlaczego), ja a co do Tajemnic Sahary to powtarzam Ci,ze to co jest dostepne to tylko tvrip z polonia 1w gorszej jakosci obrazu i dzwieku,,nie osiagneli tego co ja mam,bo ja mam 7 odcinkow w super jakosci dvd-r z dzwiekiem dolby + lektor,napisz na gg to moze wybiore cos z twoich unikatow 35736682(to wspolny),ale mozesz pisac

ocenił(a) serial na 8
maciek27

Nie pisz PW, ale napisz na blogu w komentarzach.
Co do ripów serialu "Tajemnice Sahary" to fakt, są one w słabej jakości. Rozdzielczość o ile pamiętam 512x384.

ocenił(a) serial na 10
Axel

Nie wiem o jaki blog chodzi,podalem Ci namiary napisz to sie dogadmay,bo ja tez mam czesto z lektorami stare filmy(moze tez czegos nie masz),no ja mam zawsze wszystko w mozliwie najlepszych jakosciach,(bo ja nie jestem z typu ludzi,ktorzy czekaja az pojawi sie cos na necie w byle jakosci,byleby gratis,u mnie zawsze musi byc exskluzive,wszystko najlepsze),bardzo czesto wersje,ktorych nie ma nikt inny(mam tez zgrywki z vhs na dvd),ale to osobno,bo trzymam dla sentymentu dla kaset,

ocenił(a) serial na 8
maciek27

Człowieku, kliknij w mój avatar lub nick i tam masz mój blog!!!!

ocenił(a) serial na 10
Axel

Zostawilem Ci wiadomosc na twoim blogu,ale dziwnym trafem skasowala sie,ani nie odpisales,wiec ulatwie to http://www.filmweb.pl/film/Mr.+Majestyk-1974-93286 - tu w dyskusjach podalem emeil(tam gdzie sa 4 osoby),zobacz i napisz do mnie na emeil(bo skoro masz az 2000 filmow to na pewno warto cos wybrac),o ile masz cos,co mnie interesuje,pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones